Studio tworzą Anna Łoskiewicz i Zofia Strumiłło-Sukiennik. Beza zajmuje się projektowaniem produktów, krótkich serii oraz elementów małej architektury, takich jak place zabaw, instalacje artystyczne oraz meble. W portfolio studia znajdują się realizacje odważnych i niestandardowych projektów. Anna i Zofia starają się uwalniać produkt od stereotypowych rozwiązań i wnosić nowatorskie myślenie. Beza Projekt zajmuje się eksplorowaniem designu - sztuki użytkowej. Projektuje przedmioty, które istnieją na granicy mebla i obiektu galeryjnego. Ich podstawowym celem, oprócz oczywistych funkcji, jest wywołanie uśmiechu i zastanowienia nad formą i funkcją. Celem działań Bezy jest zachęcanie ludzi do zabawy i swobodnego, eklektycznego urządzania wnętrz.

Karina Królak jest charakteryzatorką filmową. Od kilku lat robi też biżuterię, buduje mock-upy, pracuje przy sesjach mody i reklamowych. Duże, kolorowe naszyjniki, pierścionki, pióra oraz elementy ludowe to znak firmowy projektantki. Biżuteria Kariny zdobiła okładki takich magazynów, jak „ELLE”, „Twój Styl” czy „Gala”. Karina często stosuje połączenia o skrajnych walorach estetycznych. W jej projektach pomysły banalne, wręcz kiczowate przeplatają się z eleganckimi i wytwornymi. Karina stara się, aby jej biżuteria wymykała się trendom. Jest eksperymentalna, różnorodna i kolorowa. W 2011 roku projektantka uczestniczyła w projekcie firmy Swarovski, wybierającej co roku pięć osób, których zadaniem jest wyznaczanie trendów na najbliższy rok. Prace Kariny podróżowały po świecie jako inspiracja dla projektantów oraz osób poszukujących modnych nowości.

Mysikrólik to interdyscyplinarne studio projektowe działające na pograniczach mody, designu, grafiki, ilustracji i działań w przestrzeni miejskiej. Pracownia powstała w 2007 roku przy ul. Okólnik 11A w Warszawie. Założycielką jest Martyna Czerwińska - niezależna projektantka, która ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Mysikrólik tworzy autorskie kolekcje ubrań, biżuterię, ale także scenografie czy designerskie formy. Ostatnie projekty Martyny to kolekcja Gold and Bold, projekt Paper Nacklace czy płaszcz z ceraty, który zdobył nagrodę podczas festiwalu „Przetwory” 2009. Studio ma także na swoim koncie, m.in. prezentację nowej kolekcji „Laundry” na Fashonweek Poland 2010, współpracę przy tworzeniu filmów animowanych dla portalu Polskiego Radia czy realizacje dla filmów reklamowych sieci Play.


Julia Szewczyk studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Wzornictwo, a także na Uniwersytecie Tomasa Baty w czeskim Zlinie na kierunku Projektowanie Obuwia. Zajmuje się projektowaniem graficznym oraz wzornictwem. Najważniejsze jej projekty to: wzory szlifów oraz obiekty ze szkła kryształowego dla Huty Szkła w Zawierciu, projekt obuwia inspirowany flagą czeską zrealizowany w Uniwersytecie Tomasa Baty, całościowa identyfikacja wizualna firmy Promo Event. Od 2010 r. projektantka przygotowuje elementy graficzne do spotów promocyjnych i marketingowych dla kanałów MiniMini+ i teleTOON+. Oprócz dizajnu Julia interesuje się także sztuką, z której często czerpie inspirację w swoich projektach. Maluje również obrazy charakteryzujące się uproszczoną, geometryczną kompozycją oraz żywymi barwami.