⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


2017-10-31

Pozycja obowiązkowa dla fanów "Spirit Animals"

Pozycja obowiązkowa dla fanów „Spirit Animals”

 

Zaczęło się od zaginięcia kota. Teraz Drue zaczyna rozumieć, że była to zapowiedź największego konfliktu w historii. Cierpliwość zwierząt się wyczerpała – nie będą spokojnie patrzeć, jak ludzie niszczą Ziemię. Królestwo zwierząt wypowiedziało wojnę ludzkości. Udomowione zwierzęta muszą wybrać: przyłączą się do rebelii czy zechcą ocalić ostatnich ludzi na świecie?

Początkowo Drue chce tylko odnaleźć swojego kota. Jeszcze nie wie, że przeznaczono dla niej ważniejsze zadanie. Wyrusza przez wyludnioną krainę na spotkanie pradawnego plemienia Kotynów, którzy mają odegrać szczególną rolę w starciu dwóch światów. Co ją z nimi łączy? Jaką cenę będzie musiała zapłacić za przetrwanie? Jedno jest pewne: do świata, jaki znamy, nie ma już powrotu.

 

 „Żadną inną książką nie obdarowałam tylu znajomych” (Sara Goff, Lift the Lid)

 „Nie mogłam się oderwać. (…) Serce mi waliło, wstrzymywałam oddech i przeskakiwałam po parę stron, bo nie mogłam wytrzymać napięcia” (Ingrid King, „The Conscious Cat”)

„Olśniewające, oryginalne pisarstwo. Książka dla czytelników w każdym wieku, która stawia pytania i może służyć jako ostrzeżenie…” (Virginia McKenna, Born Free Foundation)

zobacz także

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >