⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


2017-10-05

Petsbury – zbuduj wirtualne schronisko i pomóż prawdziwym zwierzakom

Garmory, studio odpowiedzialne między innymi za grę MMORPG Margonem, przedstawia Petsbury – tytuł na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Petsbury to symulator schroniska dla zwierząt, w którym gracze nie tylko mogą zaopiekować się wirtualnymi zwierzętami, ale także pomagają tym prawdziwym, które są w schroniskach.

Petsbury

W Petsbury gracz wciela się w mieszkańca miasteczka, który odziedziczył działkę po dziadku i zdecydował się założyć na niej schronisko. Od teraz bohater gry musi znajdować bezdomne zwierzaki, leczyć je, opiekować się nimi i oczywiście szukać dla nich nowych domów. Bardzo ważna jest też rozbudowa schroniska, dzięki której będziemy w stanie jeszcze lepiej pomóc pupilom.

Petsbury

Petsbury jest grą nietypową z jednego ważnego powodu – dokonując w niej mikropłatności gracze wspierają szczytny cel. Część dochodów z tytułu przekazywana jest na schroniska dla zwierząt i współpracę z Fundacją Karmimy Psiaki z Krakowa, która swoją opieką obejmuje 16 schronisk w całej Polsce, a dzięki jej działaniom nowy dom znalazło niemal 800 psiaków. Petsbury jest grą skierowana do młodszych graczy, która nie tylko uczy pozytywnych zachowań i ma na celu uwrażliwienie graczy na temat porzuceń zwierząt, ale również zawiera w sobie szlachetną ideę.

Petsbury

Grę pobrać można za pośrednictwem Google Play Store na urządzenia z systemem Android klikając w ten link oraz za pośrednictwem App Store na urządzenia z systemem iOS klikając w ten link.

Najważniejsze cechy gry:

 1. Opieka nad zwierzętami: głaskanie, zaspokajanie potrzeb, zabawa, leczenie,
 2. wypełnianie questów na adopcję zwierząt,
 3. cztery typy zwierząt, które potrzebują Twojej pomocy – psy, koty, chomiki i króliki, wraz z kolejnymi gatunkami podopiecznych planowanymi w kolejnych aktualizacjach, między innymi świnkami morskimi,
 4. opcja sadzenia roślin, z których później wytwarza się leki pomagające zwierzakom,
 5. tworzenie przedmiotów, które pomogą w tresowaniu i nauczaniu pupili,
 6. możliwość rozbudowywania schroniska, upgrade budynków,
 7. dekoracje, które pozwolą Ci stworzyć wymarzone schronisko,
 8. zdobywanie złota, kryształów i materiałów budowlanych,
 9. kupowanie karm i zabawek dla zwierzaków,
 10. wyjątkowy, uroczy pomocnik, którego wygląd można spersonalizować,
 11. ciągły rozwój aplikacji – każda kolejna aktualizacja dodaje nowe budynki, funkcjonalności, dekoracje, przedmioty do stworzenia oraz zmiany w balansie rozgrywki.

Petsbury

O GARMORY:
Garmory jest studiem gier internetowych założonym w 2009 roku, mającym swoją siedzibę w Katowicach.
Jego najbardziej rozpoznawalnym projektem jest gra MMORPG Margonem, która w samej wersji polskiej posiada ponad 300 tysięcy aktywnych kont, a sumaryczna liczba graczy od początku uruchomienia gry liczona jest w milionach.
Nowym projektem studia Garmory jest gra mobilna Petsbury, wykonana z wykorzystaniem Unity 3D i dostępna na platformy iOS i Android. Projekt jest w fazie dynamicznego rozwoju i już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem.

zobacz także

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >