Radiowęzeł 13.5
Kuba

O programie

Pierwszy polski serial komediowy o nastolatkach dla nastolatków! Poznajcie zwariowany świat Marianny, Kuby, Ady i Franka! Będzie dużo śmiechu, walka olepszą przyszłość dla kur niosek oraz dyskusje o przyjaźni i miłości.

Serial opowiada o szkolnym życiu trójki nastolatków. Adzie bardzo podoba się Kuba, który z kolei bardzo lubi Mariannę, choć nikt nie denerwuje go tak jak ona. Marianna za to interesuje się głównie walką o lepszy świat i co rusz włącza się w różne inicjatywy społeczne i akcje charytatywne. Dziewczyna próbuje wzbudzić entuzjazm w Kubie, dla którego najważniejsza jest muzyka. Za to Franek, młodszy brat Marianny, bacznie wszystko obserwuje i komentuje w nie zawsze trafny, ale za to bardzo racjonalny sposób.

Marianna i Kuba wspólnie prowadzą szkolny radiowęzeł. Marianna w audycjach porusza tematy bliskie swoim przyjaciołom, w zabawny sposób mówi o problemach i sytuacjach, z którymi jej rówieśnicy spotykają się na co dzień. Z kolei Kuba dba o to, żeby wszyscy w szkole słuchali dobrej muzy. Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę - a wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.

Czy przyjaźń Marianny i Kuby ma szansę przerodzić się w coś więcej? Czy chłopak doceni uczucie, jakim darzy go Ada? Zobaczcie sami!