Konkurs TROLLE z teleTOON+

Są Trolle – jest impreza!
Tylko w teleTOON+ najbardziej strolowany serial świata –
"Trolle: Impreza trwa".

Serial prezentuje zupełnie nowe przygody trolli, znanych z kinowego hitu DreamWorks. Poppy i Mruk niezwykle rozrywkowe Trolle wraz z całym miasteczkiem organizują imprezy taneczne w swoim fantastycznym leśnym domu. Baw się razem z nimi w rytmie trollowej muzyki! Poznaj kolorowy świat trolli zawsze gotowych na nowe psoty. Dołącz do niekończącej się zabawy i weź udział w naszym konkursie! Więcej o Trollach >

Chcesz się strollować? Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie i za pomocą naszej aplikacji przyozdobisz je grafikami z bajki Trolle: Impreza trwa. Zdjęcia pojawią się w galerii konkursowej. Twórcy najbardziej kreatywnych zgłoszeń wygrają super nagrody.

GRAJ!

Nagrody

Do wygrania 15 zestawów nagród.

W skład zestawu wchodzą:
- magiczne lusterko
- książka dla dzieci "Kolorowe perypetie Trolli"
- poduszka z Trollami*
- lalka podstawowa Troll*

*) w skład zestawu wchodzi losowo wybrana lalka oraz poduszka.

nagrody

Nagrody otrzyma 15 osób/ laureatów konkursu. Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa na podstawie najbardziej kreatywnych zgłoszeń.

Uwaga w konkursie będą brane pod uwagę zgłoszenia  tylko tych osób, które prawidłowo wykonały polecenie konkursowe i podały poprawne dane adresowe w formularzu konkursowym a ich opiekunowie prawni/rodzice zaakceptowali odpowiednie zgody i regulamin.  

Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.

Konkurs przeznaczony dla dzieci od 6 r.ż. 
Termin nadsyłania prac: do 2 grudnia  2018
Lista Laureatów na naszej stronie internetowej już 10 grudnia 2018r
Nagrody zostaną rozesłane do laureatów w ciągu 60 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

Regulamin konkursu.

Partnerzy Konkursu

partnerzy


Chcesz ozdabiać swoje zdjęcia elementami z bajek wejdź tutaj: