⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Zwierzaki-przebieraki
najbliższe emisje
niedziela 25.10, g. 20:25
niedziela 25.10, g. 20:35
poniedziałek 26.10, g. 16:00
poniedziałek 26.10, g. 16:10
poniedziałek 26.10, g. 16:25


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Zwierzaki-przebieraki 2

serial animowany, Francja, 2018, 52x11 min.

"Zwierzaki Przebieraki" wracają w drugim sezonie serialu. Lis Waszyngton, dzik Sam i jego siostra Eugenia oraz samica kosa, Zuzia, znów zaskoczą widzów swoją pomysłowością. Przebrani za zwierzęta domowe bohaterowie mieszkają w wygodnym domu państwa Livingstone'ów i robią wszystko, co mogą, by ukryć swoją prawdziwą tożsamość.

W nowej serii czeka ich jeszcze więcej przygód. Kotka Wiktoria zabierze kostium Sama, a on po silnym uderzeniu w głowę naprawdę myśli, że jest kotem. Mysz domowa Ciacho zaszantażuje zwierzaki, że ujawni ich tożsamość. Jeśli nie dostanie zapłaty, to prawda ujrzy światło dzienne.

Przeżywając szalone perypetie, przyjaciele zamienią się na jeden dzień w dostawców pizzy, a Waszyngton poczuje potrzebę ujawnienia prawdy na swój temat Alvarezowi. Dzik Sam ściągnie na siebie kłopoty...tym razem w postaci roju much, które nie będą chciały się z mim rozstać. W trosce o zdrowie pupila państwo Livingstone zechcą go zabrać do weterynarza. Lis Waszyngton też wpadnie w tarapaty: podczas gdy będzie prał swój kostium, państwo wrócą do domu. Jak potoczą się dalsze losy zwierzaków? Tego widzowie dowiedzą się w drugim sezonie bajki!
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >