⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Kuu Kuu Harajuku
najbliższe emisje
sobota 26.09, g. 14:30
niedziela 27.09, g. 14:30


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Kuu Kuu Harajuku 3

(Kuu Kuu Harajuku 3), Kanada, 2018, 26x11 min.

Kolejna seria animacji wyprodukowanej przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani. Pełen przygód serial opowiada o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o wystąpieniu na prawdziwym koncercie muszą stawić czoła wielu przeszkodom.

Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Złoczyńcy z pierwszych dwóch sezonów jeszcze bardziej zaangażują się w obrażanie HJ5. Na szczęście dziewczyny z zespołu stały się ekspertami w pracy zespołowej. Niezłomne przywództwo G utrzymuje je na dobrej drodze i pozwala im przezwyciężyć wszystkie trudności. Na koniec sezonu przyjaciółki będą musiały wykorzystać wszystkie lekcje, jakie przeżyły w Harajuku, aby wyruszyć w światową trasę, która przejdzie do historii.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >