Kuu Kuu Harajuku
atrakcje

Kuu Kuu Harajuku 2

serial animowany, Australia, Kanada, Malezja, 2017, 26x11 min.

Kolejna część wyprodukowanego przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani, pełenego przygód serialu dla dzieci o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze w fantastycznym Harajuku.

Bajka dla dzieci o pięciu utalentowanych muzycznie przyjaciółkach


Kochająca modę G tworzy wraz ze swoimi przyjaciółkami LOVE, ANGEL, MUSIC i BABY zespół muzyczny HJ5. Każda z dziewcząt jest wyjątkowo utalentowana. Dzięki ciężkiej pracy bohaterki do perfekcji opanowały śpiew i taniec. Teraz ich pragnieniem jest zagranie prawdziwego koncertu. Niestety na drodze do spełnienia marzeń pojawiają się kolejne przeszkody. Fantastyczny Harajuku, w którym żyją dziewczęta to miejsce, gdzie naprawdę wszystko może się zdarzyć. Źli kosmici czy wygłodniałe potwory to tylko część problemów młodych artystek. Kolejnym kłopotem przyjaciółek jest ich menedżer Rudie, który pomimo swojego entuzjazmu i ogromnego oddania nie potrafi w pełni zorganizować wymarzonego koncertu. Czy pięć głównych bohaterek osiągnie swój cel? Jak uporają się z nieprzychylnymi mieszkańcami Harajuku i czy Rudie poradzi sobie z organizacją koncertu? Tego dowiemy się w najnowszej produkcji Kuu Kuu Harajuku.

Serial animowany produkcji Gwen Stefani


Nowy serial animowany został wyprodukowany przez Gwen Stefani. To ona również stała się pierwowzorem głównej bohaterki: G. Wokalistka nagrała specjalnie do serialu utwór "Kuu Kuu Harajuku" oraz teledysk, który swoją premierę miał 26 września 2016 roku.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >