Mia i ja 3

Niemcy/Włochy, 2015, 13x22 min.

Trzeci sezon pełnej przygód serii o nastoletniej Mii. Bajkowy świat Centopii znowu potrzebuje jej pomocy!

Serial opowiada o przygodach Mii, która po śmierci rodziców musi samodzielnie mierzyć się z problemami. Dziewczyna ma niezwykłą umiejętność przenoszenia z rzeczywistości do magicznej krainy Centopii.

Tym razem Mia udaje się na wakacje do małego miasteczka w Tyrolu. Poznaje tam Sarę - dziewczynę, która niedawno straciła wzrok i nie może się z tym pogodzić. W wyniku zbiegu okoliczności, Mia spędza wakacje na rodzinnej farmie Sary. Nieufne wobec siebie dziewczyny z czasem zaprzyjaźniają się.

Tymczasem w krainie jednorożców na świat przychodzi córka Lyrii - Kyara, śliczne, różowe źrebię ze złotym rogiem. Mia i jej przyjaciele, a zwłaszcza Onchao - starszy brat Kyary - muszą zająć się maluchem. Jednocześnie w Centopii trwa wyścig z czasem. Lord Drakon wysyła dowodzony przez Daxa oddział Skoczków, którzy mają wesprzeć Gargonę w poszukiwaniu złotego rogu. Aby rozprawić się z mieszkańcami magicznej krainy, sadzą trujące rośliny, które sprowadzają na mieszkańców Centopii głęboki sen . Pierwszymi ich ofiarami są Król Raynor i Królowa Mayla. Jedynym ratunkiem jest odnalezienie tajemniczego Serca Centopii - legendarnego kryształu o wielkiej mocy. Wszelkie nadzieje gasną, kiedy Mia wpada w ręce Daxa i Gargony...

Czy Mia, Sara oraz elfy i tym razem uratują Centopię?
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >