Radiowęzeł 13 i pół
atrakcje

Radiowęzeł po szkole

Polska, Polska, 2016, 36x2 min.

Seria zwariowanych i zabawnych vlogów, prowadzonych przez ekipę serialu "Radiowęzeł 13 i pół".

Bohaterowie dwóch sezonów komediowego serialu o nastolatkach dla nastolatków pokażą się w nowej odsłonie. Tym razem Ada, Marianna i Kuba udzielą nam kilku cennych rad za pośrednictwem swoich videoblogów.

Na swoim vlogu Ada opowie o wszystkim, co jest modne i na czasie. Dowiecie się jak przygotować bezpieczną domową maseczkę, olejek do kąpieli czy peeling do rąk. Dziewczyna pokaże również, jak pomalować paznokcie oraz zrobić odlotową fryzurę na imprezę, czy przerobić ubranie.

Marianna na swoim videoblogu pokaże, jak wykonać biżuterię z przedmiotów, których już nie używamy: bransoletki, kolczyki, przypinki na torby, czy nietuzinkowe ozdoby na sznurówki lub paski. Marianna tchnie drugie życie w niepotrzebne guziki, zegarki, a także muszelki z wakacji. Dodatkowo udowodni, że ratowanie świata jest niezwykle pasjonujące, a przy tym to naprawdę fajna i kreatywna zabawa.

Kuba w swoich vlogach poda przepis na owocowy shake oraz przygotuje czaderskie koktajle i napoje. Opowie także o rodzajach muzyki, instrumentach, pisaniu tekstów, a także doradzi jak założyć zespół muzyczny.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >