Titeuf 4

serial animowany, Francja, 2015, 34x7 min.

Kultowa postać Titeufa, znana milionom czytelników z popularnych na całym świecie komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe'a Chappuisa, rozbawi Was do łez!

Titeuf to zwariowany i pełen oryginalnych pomysłów chłopiec, który jest zafascynowany światem dorosłych. Nie w głowie mu szkoła czy nauka. Na drodze do odkrywania dorosłości napotyka jednak różne trudności i musi zmierzyć się z wieloma problemami. Na dodatek jak każdy łobuziak często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.

W każdym odcinku Titeuf przeżywa niezwykle zabawne przygody i zawsze może liczyć na swoich przyjaciół. Do paczki Titeufa należy klasowa fajtłapa Smark, pełen szalonych pomysłów Hugo, Jasiek z aparatem na zębach oraz Maniek. Jest jeszcze śliczna Nadia, która podbiła serce Titeufa, ale nie zwraca na chłopaka uwagi. Jak sobie poradzić w szkole? W jaki sposób zwrócić uwagę dziewczyny? I dlaczego dorośli są tacy dziwni??? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w animacji "Titeuf"!

Komiksowe historie Titeufa, ukazujące życie dorosłych z perspektywy dziecka, nieco z przymrużeniem oka, zyskały w krajach frankofońskich status fenomenu społecznego. Po ogromnym sukcesie, mierzonym w milionach sprzedanych egzemplarzy, fani słynnego bohatera mogą śledzić jego niezwykłe przygody w nowym serialu animowanym.

Bajka "Titeuf" jest zwierciadłem, w którym swoje odbicie dostrzec mogą wszystkie dzieci i dorośli pamiętający czasy dzieciństwa. Jeśli chcesz śmiać się przypominając sobie lata młodości i wspólnie z chłopcem przeżywać wszystkie przygody, włącz koniczynie teleTOON+!
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >