⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Radiowęzeł 13 i pół
najbliższe emisje
niedziela 25.10, g. 21:40
niedziela 25.10, g. 21:50
niedziela 25.10, g. 21:55
poniedziałek 26.10, g. 05:30
poniedziałek 26.10, g. 05:40


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Radiowęzeł 13 i pół 2

serial aktorski, Polska, 2016, 12x8 min.

Jesteście gotowi na nowe przygody ekipy zwariowanych gimnazjalistów? Będzie dużo śmiechu, ale też pojawią się poważne kwestie, które nurtują nastolatków. Na 100% nie będzie nudy - zadbają o to Marianna, Kuba, Ada i Franek oraz ich nowy kolega Filip.

W nowym sezonie nastolatkowie przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód. Marianna i Kuba nadal wspólnie prowadzą szkolne radio, a w audycjach poszukują odpowiedzi na ważne dla swoich rówieśników pytania. A te odpowiedzi wcale nie są łatwe czy oczywiste, zwłaszcza jak w grę wchodzą... uczucia. Sprawy ważne i poważne to domena Marianny, za to Kuba dba o dobrą zabawę i... dobry gust muzyczny swoich słuchaczy. ;) Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę - a wszystko z lekkim przymrużeniem oka.

W premierowych odcinkach ekipa Radiowęzła 13 i pół nadawać będzie w poszerzonym składzie. Do Kuby i Marianny dołącza starszy o rok i zabójczo przystojny Filip. Decyzją pana dyrektora ma wspierać Mariannę i razem z nią prowadzić program. Jak na tę zmianę zareaguje Marianna? Co na to Kuba? Czy pojawienie się Filipa wpłynie na przyjaźń nastolatków? Jedno jest pewne: uczucia Ady do Kuby są niezmienne i dziewczyna nadal będzie się starała zdobyć serce chłopaka. A Franek, choć najmłodszy, pozostanie mistrzem ciętej riposty.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >