⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Baranek Shaun 5

serial animowany, Wielka Brytania, 2015, 20x7 min.

To właśnie on, Baranek Shaun! Nowe, zwariowane przygody w najsłynniejszego baranka świata i innych mieszkańców Farmy to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny!

Baranek Shaun różni się od innych owiec. Nie idzie za stadem, bo woli... iść pod prąd! Stale szykuje jakiś plan za plecami farmera, któremu nieustannie stara się zapobiec pies pasterski Bitzer. W piątym sezonie animacji pojawią się nowe, czasem bardzo zaskakujące, postaci, takie jak gwiazdy rocka czy zbiegli skazańcy. Farmę odwiedzą także nieznośne krety i jeże, które będą spędzać owcom sen z powiek. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Pies Bitzer odkryje w sobie wewnętrznego psa i nawiąże z nim kontakt, Świnie pokażą swoją bardziej subtelną naturę, a Shaun przekona się, jak ważne może być modne uczesanie.

Baranek Shaun jest bohaterem seriali pokazywanych w 170 krajach na całym świecie oraz kinowego hitu z 2015 roku, który był 12 razy nominowany do różnych nagród, m.in. otrzymał nominacje do Oscara i Złotego Globu w kategorii "Najlepszy film animowany".

Postać baranka Shauna została stworzona przez Nicka Parkera na potrzeby plastelinowego filmu animowanego pt. "Wallace i Gromit: Golenie owiec" z 1995 roku, w którym zagrał on drugoplanową rolę jednej z uprowadzonych owiec.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >