Baranek Shaun: Lamy na farmie

serial animowany, Wielka Brytania, 2015, 28 min.

Baranek Shaun sprowadza na Farmę trzy niesforne lamy. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się, oglądając najnowszy film z udziałem najsłynniejszego baranka świata!

Baranek Shaun nie przegapi żadnej okazji do żartów. A ta nadarza się, gdy Farmer i jego wierny pies Bitzer wyjeżdżają na targ. To doskonały moment, aby się wymknąć i coś zbroić! Shaun podąża tropem Farmera i dostaje się na giełdę rolną. Jego uwagę zwracają trzy egzotyczne lamy, które są przedmiotem licytacji. Zachwycony Shaun nie zastanawiając się długo, nakłania Farmera do tego, by je kupił. Czy nowi mieszkańcy odnajdą się na Farmie? Jedno jest pewne: jeżeli lamy zaczną zbytnio się panoszyć, Shaun będzie musiał ponownie użyć swojego sprytu, by pozbyć się gości i przywrócić dawny porządek.

Baranek Shaun jest bohaterem seriali pokazywanych w 170 krajach na całym świecie oraz kinowego hitu z 2015 roku, który był 12 razy nominowany do różnych nagród, m.in. otrzymał nominacje do Oscara® i Złotego Globu w kategorii "Najlepszy film animowany".

Postać Baranka Shauna została stworzona przez Nicka Parkera na potrzeby plastelinowego filmu animowanego pt. "Wallace i Gromit: Golenie owiec" z 1995 roku, w którym zagrał on drugoplanową rolę jednej z uprowadzonych owiec.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >