⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


najbliższe emisje
niedziela 20.09, g. 00:40
niedziela 20.09, g. 00:50
niedziela 20.09, g. 00:55
poniedziałek 21.09, g. 00:40
poniedziałek 21.09, g. 00:50


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO

teleTOON+ Play 6

program dla dzieci, Polska, 2016, 17x9 min.

W najnowszej serii popularnego programu dla fanów gier wideo sprawdzimy, czego może nas nauczyć Minecraft oraz jakie gry przygotowują do nauki... kodowania. Prowadzący zrobią przegląd gier, w których bada się przestrzeń kosmiczną, przyjrzą się konsoli Wii U i najlepszym grom, w jakie można na niej zagrać, a także sprawdzą, czy króliki z gry "Rabbids Invasion: The Interactive TV Show" są tak samo szalone, jak we wcześniejszych produkcjach. Poza tym będzie mnóstwo gadżetów, technologii i ciekawostek naukowych.

"teleTOON+ Play 4" to najnowsza seria autorskiego programu kanału teleTOON+. To program pełen ciekawostek, newsów, reportaży i raportów ze świata gier i nowych technologii. Młodzi widzowie usłyszą o tym, co ich najbardziej interesuje. Poznają najświeższe newsy na temat gier wideo, innowacyjnych technologii, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych, a czasem zaskakujących aplikacji. Twórcy programu będą obecni z kamerą na najważniejszych imprezach związanych z grami. Ponadto pojawią się rozmowy z ekspertami oraz wywiady z twórcami gier wideo. Raz w miesiącu omówiony zostanie najważniejszy tytuł, który ukazał się na przestrzeni minionych tygodni, a w wybranych odcinkach zaprezentowani zostaną ulubieni bohaterowie wirtualnego świata oraz historia gier i gadżetów z nimi związanych.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >