Paka z Pniaka
najbliższe emisje
poniedziałek 23.10, g. 16:20
wtorek 24.10, g. 07:55
wtorek 24.10, g. 16:20
środa 25.10, g. 07:55
środa 25.10, g. 16:20


ogląDAJ rówNIEŻ w
atrakcje

Paka z Pniaka

serial animowany, Kanada, 2014, 26x11 min.

Poznajcie zwariowaną i... trochę nieobliczalną Pakę z Pniaka! Te zwierzaki nie pozwolą Wam się nudzić! Rozbawią Was do łez!

W każdym odcinku troje nierozłącznych przyjaciół, królik, wiewiórka i mewa, walczy z jakimś niebezpieczeństwem. Ale to niebezpieczeństwo jest... zupełnie absurdalne i nieprawdziwe, co prowadzi do wielu komicznych sytuacji. Pickle to hiperaktywny królik z nieprzepartą chęcią działania i przeżywania każdego dnia na maksa. Merl jest niezwykle ostrożną i dbającą o bezpieczeństwo wiewiórką, która wierzy, że dokładnie zaplanowany dzień daje największą szansę przetrwania w groźnym i nieprzewidywalnym świecie. A Gull, kochająca śmieci mewa, nie jest może najbystrzejszym ptakiem na świecie i odrobinę cuchnie, ale za to nikt nie odmówi mu uroku osobistego. Razem przeżywają najdziwniejsze, najbardziej szalone i nieprawdopodobne przygody, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Musicie ich poznać! To dziwaczne trio zaskoczy wszystkich! Jeżeli myślicie, że coś nie może się wydarzyć, tej trójce przyjaciół przydarzy się na 200%!