Dorwać Asa
najbliższe emisje
poniedziałek 23.10, g. 10:55
wtorek 24.10, g. 10:55
środa 25.10, g. 10:55
czwartek 26.10, g. 10:55
piątek 27.10, g. 10:55


ogląDAJ rówNIEŻ w
atrakcje

Dorwać Asa

serial animowany, Australia, 2014, 26x11 min.

Nastoletni As McDougal wygląda jak przeciętny kujon i nudziarz. Ale pozory często mylą! Chłopak skrywa wielką tajemnicę, która czyni go wyjątkowym!

Czy aparat na zębach sprawia, że jesteś modny? Na pewno nie, kiedy do tego masz nudne okulary i zupełnie zwykłe, znoszone ciuchy. Ale gdyby ten aparat został stworzony przez światowego eksperta w dziedzinie wynalazków zajmującego się sprzętem dla superszpiegów? To już zupełnie inna historia! Profesor Pringle zakłada Asowi aparat zaopatrzony w najnowsze technologie dla asów wywiadu. Teraz As McDougal może używać wiązek lasera, megamagnesu, hipnotyzera, miotacza kulek o zaskakująco dalekim zasięgu, generatora dymu pozwalającego zniknąć i wywołującego mdłości gazu. Jedyna rzecz jakiej nie robi nowy aparat ortodontyczny chłopca, jest... prostowanie uzębienia. Ale czego można się spodziewać po urządzeniu za 27 milionów dolarów? ;)

Cały system obsługiwany jest przez H.U.G.O., komputerowo generowany hologram i tylko As może go zobaczyć. Tworzą zespół, choć H.U.G.O. jest najbardziej zarozumiałą, grymaśną i irytującą "osobą", jaką spotkał nastolatek. Jednak tylko on może mu pomóc przechytrzyć Neda i Hildę, którzy chcą użyć jego supermocy do własnych, niegodziwych celów i wystrychnąć na dudka każdego, kto stara się DORWAĆ ASA!