⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Radiowęzeł 13 i pół
najbliższe emisje
środa 23.09, g. 05:30
środa 23.09, g. 05:40
środa 23.09, g. 05:50
środa 23.09, g. 21:25
środa 23.09, g. 21:35


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Radiowęzeł 13 i pół

serial aktorski, Polska, 2015, 5 min.

Pierwszy polski serial komediowy o nastolatkach dla nastolatków! Poznajcie zwariowany świat Marianny, Kuby, Ady i Franka! Będzie dużo śmiechu, walka olepszą przyszłość dla kur niosek oraz dyskusje o przyjaźni i miłości.

Serial opowiada o szkolnym życiu trójki nastolatków. Adzie bardzo podoba się Kuba, który z kolei bardzo lubi Mariannę, choć nikt nie denerwuje go tak jak ona. Marianna za to interesuje się głównie walką o lepszy świat i co rusz włącza się w różne inicjatywy społeczne i akcje charytatywne. Dziewczyna próbuje wzbudzić entuzjazm w Kubie, dla którego najważniejsza jest muzyka. Za to Franek, młodszy brat Marianny, bacznie wszystko obserwuje i komentuje w nie zawsze trafny, ale za to bardzo racjonalny sposób.

Marianna i Kuba wspólnie prowadzą szkolny radiowęzeł. Marianna w audycjach porusza tematy bliskie swoim przyjaciołom, w zabawny sposób mówi o problemach i sytuacjach, z którymi jej rówieśnicy spotykają się na co dzień. Z kolei Kuba dba o to, żeby wszyscy w szkole słuchali dobrej muzy. Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę - a wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.

Czy przyjaźń Marianny i Kuby ma szansę przerodzić się w coś więcej? Czy chłopak doceni uczucie, jakim darzy go Ada? Zobaczcie sami!

Reżyser serialu, Kristoffer Rus, jest jednym z reżyserów polskiego serialu "Rodzinka.pl" emitowanego w TVP.

Marianna (Kinga Wytrykowska) to trochę zwariowana nastolatka, która jest zawsze gotowa, by ratować świat od zagłady. Chociaż jej grafik jest bardzo napięty, bo Marianna angażuje się we wszystkie możliwe akcje społeczne, wraz z Kubą prowadzi szkolny radiowęzeł. Marianna jest wrażliwą i ciekawą świata dziewczyną.

Kuba (Piotr Żukowski) jest nieco egocentrycznym fanem muzyki. Właściwie świata poza muzyką nie widzi. Jak typowy nastolatek odkłada wszystko na ostatnią chwilę, z nadzieją, że jakoś to będzie. To co go wyróżnia, to pasja, którą chce się dzielić z innymi i choć przywiązuje trochę za dużą wagę do wyglądu, ma bogate wnętrze.

Ada (Marta Stępniewska) szaleje za Kubą i robi wszystko, żeby zwrócić uwagę chłopaka. Czasem z tego powodu wpada w tarapaty. Ada może się wydawać śmieszna, ale z drugiej strony jest szczera i stara się otwarcie mówić o swoich uczuciach. Nawet jeśli na jej emocje patrzymy z przymrużeniem oka, nie mogło zabraknąć jej w serialu.

Franek (Igor Borecki) jest młodszym bratem Marianny. Chociaż to Marianna, jako nastolatka, ma się nim opiekować, nierzadko role odwracają się i to Franek wyciąga Mariannę z opresji. Franek to elokwentny i bardzo racjonalny drugoklasista o nadzwyczajnych zdolnościach matematycznych. Jego postać stanowi zabawną przeciwwagę dla grupy zwariowanych nastolatków.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >