Littlest Pet Shop
najbliższe emisje
środa 27.06, g. 09:00
czwartek 28.06, g. 09:00
piątek 29.06, g. 09:00


ogląDAJ rówNIEŻ w
atrakcje

Littlest Pet Shop 3

serial animowany, USA, 2015, 26x26 min.

Najnowszy sezon serialu, na którego punkcie oszalał cały świat, po raz pierwszy w Polsce! Kolejne przygody dziewczynki o imieniu Blythe i jej uroczych przyjaciół ze sklepu zoologicznego to duża porcja dobrego humoru!

Blythe już jako mała dziewczynka odkryła, że rozumie mowę zwierząt. Teraz jest trochę starsza, ale nadal jej najlepszymi towarzyszami zabaw są bardzo pomysłowe i trochę rozbrykane zwierzaki z Littlest Pet Shop. W nowych odcinkach przeżyją kolejne niesamowite przygody! Zwierzaki będą starały się za wszelką cenę pomóc Blythe, co nieraz doprowadzi do wielu nieporozumień i zabawnych sytuacji. Gościnnie pojawią się też nowe postaci, m.in. dwa chomiki- złodzieje, tęskniący za domem pingwin, kuzyn małpki Minki przekonany, że jego właściciel wynalazł urządzenie pozwalające zwierzętom rozmawiać z ludźmi czy dwa obrażone na siebie i wiecznie kłócące się misie koala, które poróżnią przyjaciół. Słowem: będzie się działo!

Dołączcie do Blythe i jej ukochanych zwierzaków, aby wspólnie przeżyć niezapomniane emocje! I pamiętajcie: najważniejsze to zawsze być sobą!