Akademia Tańca
atrakcje

Akademia Tańca 2

serial aktorski, Wlk. Brytania, 2014, 34x22 min.

Nowy sezon muzycznego serialu o prawdziwej pasji, rywalizacji i miłości do tańca sprawi, że nie będziecie mogli usiedzieć na miejscu! Zobaczcie niesamowite układy taneczne i pozostańcie oczarowani! Dajcie się porwać muzyce i sile tańca!

Tym razem grupa przyjaciół z Akademii Tańca ma szanse wygrać Zawody Krajowe. Są ambitni i naprawdę dobrzy, ale będą musieli dużo ćwiczyć oraz przezwyciężyć własne słabości i różnice zdań. Drużyna z Akademii Tańca decyduje się przeprowadzić "Wyzwanie" - turniej, w którym mogą się ze sobą zmierzyć inne formacje taneczne. Z drużyny Zawodów Krajowych zostają wyrzucone Stephanie i Tiffany, a na ich miejsce przychodzą Amanda i Thalia. Do drużyny dołącza także chłopak o imieniu Hunter, który mocno namiesza. Hunter znał Michelle jak jeszcze mieszkała w Wisconsine i twierdzi, że coś ich wtedy łączyło. Ma także plan odzyskać uczucie dziewczyny. Wspólnie z Emily planują zniszczyć związek Michelle i Eldona - oboje mają w tym swoje ukryte cele.

Czy dzięki zmianom w drużynie przyjaciele zdobędą upragnione mistrzostwo? I czy zostaną przyjaciółmi, pomimo intryg Emily i Huntera? Zobaczcie sami!
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >