najbliższe emisje
poniedziałek 06.04, g. 10:40
wtorek 07.04, g. 10:40
środa 08.04, g. 10:40
czwartek 09.04, g. 10:40
piątek 10.04, g. 10:40


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Mia i Ja 2

serial animowany, Niemcy, 2015, 7x24 min.

Nowe przygody czekają na Mię w krainie Centopii! Zapraszamy do krainy elfów i jednorożców!

Serial opowiada o przygodach nastoletniej Mii, która po śmierci rodziców musi samodzielnie stawić czoło problemom. Jednak dziewczyna nie jest zwykłą nastolatką - dzięki Yuko, bohaterce gry komputerowej stworzonej przez jej ojca, potrafi przenosić się miedzy naszą rzeczywistością a magiczną krainą Centopii.

W świecie realnym Mia spędza lato na farmie swojego dziadka Renzo. Posiadłość stopniowo popada w ruinę i nastolatka postanawia zrobić wszystko, żeby ocalić ją przed upadkiem i zagarnięciem przez Contessę Di Nolę, bezwzględną matkę Violetty. Jakby tego było mało, krainie Centopii grozi nowe niebezpieczeństwo. Do wybrzeży wyspy zbliża się Rixel, który połączył siły z bezwzględną Gargoną po klęsce złej królowej Panthei. Tymczasem Onchao wyrusza na poszukiwanie swojego zaginionego ojca, króla jednorożców Ono. Po drodze znajdzie wielu przyjaciół, ale także czeka go wiele niebezpieczeństw. Czy zdoła je pokonać? Na domiar złego przyjaźń Mii i Evila zostanie wystawiona na ciężką próbę.

Czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obu światach - tym realnym i tym wirtualnym? Czy dziewczyna uratuje posiadłość swojego dziadka i krainę Centopii?
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >