⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Zwierzaki-przebieraki
najbliższe emisje
wtorek 29.09, g. 08:15
wtorek 29.09, g. 08:25
środa 30.09, g. 08:15
środa 30.09, g. 08:25
czwartek 01.10, g. 08:15


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Zwierzaki-przebieraki

serial animowany, Francja, 2015, 26x13 min.

Pełna gagów i zabawnych sytuacji animacja o zwariowanych zwierzakach to rozrywka dla całej rodziny!

Życie dzikich zwierząt nie jest proste. Codziennie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i zdobywać pożywienie. A gdyby tak przebrać się za zwierzę domowe? I dostać pyszne jedzonko na talerzu? Zapraszamy na zwariowaną komedię o Zwierzakach - Przebierakach!

Lis o imieniu Waszyngton, dzik Sam i jego mała siostra Eugenia pozazdrościły domowym zwierzakom ich wygodnego życia. Czy to sprawiedliwe, że oni każdego dnia walczą o byt, podczas gdy psy i koty śpią w wygodnych posłaniach, są głaskane i przytulane, a do tego dostają jedzenie kilka razy dziennie? Przedsiębiorcze zwierzaki postanowiły coś z tym zrobić! Tylko w jaki sposób zostać zwykłymi, domowymi pupilami i najlepszymi przyjaciółmi człowieka? To proste - wystarczy przebrać się w kostium i trochę zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko czy im się to uda? Czasem trudno zapanować nad wewnętrznymi instynktami, potrafią one wyjść na jaw w najgorszym momencie i właśnie wtedy robi się bardzo śmiesznie!
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >