Winx Club: Tajemnica morskich głębin
atrakcje

Winx Club: Tajemnica morskich głębin

film animowany, Włochy, 2014, 84' min.

Pora na nową magiczną przygodę wróżek Winx! Odwaga, bezinteresowność i przyjaźń znów staną w obronie świata!

W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix - trzy czarownice nienawidzące przyjaciółek z Klubu Winx - docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy.

Wiedźmy Trix sądzą, że uda im się zawładnąć całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie.

Dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład?

Najnowszy, trzeci już pełnometrażowy film z serii Winx Club "Tajemnica morskich głębin" powstał na 10-lecie istnienia wróżek z Klubu Winx. Do polskich kin wszedł 3 października 2014 roku i był dystrybuowany w sieci kin Helios.