⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Deserownia
najbliższe emisje
środa 28.10, g. 05:00
środa 28.10, g. 05:10
środa 28.10, g. 05:15
środa 28.10, g. 05:25
piątek 30.10, g. 22:20


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Deserownia 3

Program dla dzieci, Polska, 2014, 12x8 min.

Jak samodzielnie przygotować marchewkowe muffiny, sałatkę z mandarynek czy zaskakujące purée z ziemniaków? Wiele pomysłów i prostych przepisów znajdziecie w najnowszym sezonie programu "Deserownia"! Gotowanie to super zabawa!

Kuba ma 14 lat i jego pasją jest gotowanie. Kiedy wraca zmęczony ze szkoły i chce poprawić sobie humor lub nabrać energii na pełne wyzwań popołudnie, przygotowuje zdrowe desery i lekkie przekąski. To nie takie trudne jakby się mogło wydawać! Kuba prowadzi kulinarnego video bloga, w którym pokazuje jak w prosty sposób przyrządzić smaczne "co nieco". Jego dziesięcioletni brat Mikołaj trochę mu pomaga, a trochę przeszkadza i zawsze zadaje dużo pytań wcale niezwiązanych z gotowaniem... Bracia prowadzą bardzo "poważne" rozmowy o życiu, w trakcie których zawsze ma coś do powiedzenia Marysia, szkolna koleżanka Mikołaja. Marysia prezentuje "kobiecy punkt widzenia" i niejednokrotnie wprowadza w zaskoczenie obu braci. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka.

"Deserownia" to pozycja obowiązkowa dla każdego łasucha. Program produkowany jest przez stację teleTOON+.

Tytuły odcinków: Odcinek 1 - "Melonowy miks albo burza mózgów" Odcinek 2 - "Crumble z gruszkami, czyli porady ekspertów" Odcinek 3 - "Sałatka z mandarynek, czyli łowca talentów w akcji" Odcinek 4 - "Marchewkowe muffiny czyli braterska więź" Odcinek 5 - "Pure z ziemniaków, czyli jaki jest plan?" Odcinek 6 - "Kisiel ze świeżych owoców, czyli jak wykorzystać potencjał"
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >