Akademia Tańca
atrakcje

Akademia Tańca

serial aktorski, Wielka Brytania, 2013, 30x23 min.

Muzyczny serial o prawdziwej pasji, rywalizacji i miłości... do tańca. Zobaczcie niesamowite układy taneczne i pozostańcie oczarowani!

Grupa młodych tancerzy z Akademii Tańca ma szansę wygrać Totalny Turniej Tańca Regionalnego. Ich kapitanem jest ambitna Emily, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Emily, Riley, James, West, Tiffany i Chloe to zgrana paczka przyjaciół - tworzą grupę taneczną, razem trenują i spędzają wolny czas miedzy kolejnymi próbami. Są ambitni, naprawdę dobrzy w tańcu, a ich motto brzmi: "tańczcie jak na wielkiej scenie". Kiedy do dołącza do nich utalentowana Michelle wszystko się zmienia. Między przyjaciółmi dochodzi do konfliktu, pojawiają się spory, intrygi, zazdrość i walka o wpływy. Żeby zdobyć tytuł mistrza przyjaciele muszą najpierw dojść do porozumienia. Bez zgodnej współpracy nie będą mieli szansy na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu Mistrzostw, tym razem o randze narodowej.

Czy przyjaciołom uda się przezwyciężyć własne słabości i różnice zdań? Czy zdobędą upragnione mistrzostwo? Zobaczcie sami!