⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Triki Tiki
najbliższe emisje
sobota 19.09, g. 23:10
sobota 19.09, g. 23:20
sobota 19.09, g. 23:30
sobota 19.09, g. 23:40
niedziela 20.09, g. 23:10


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Triki Tiki 3

program dla dzieci, Polska, 2014, 12x10 min.

Interesujecie się modą? Lubicie wyszukiwać pomysły na oryginalne dodatki? A może marzycie, żeby projektować ciuchy? Jeżeli odpowiedź choć na jedno z tych pytań brzmi "tak" - "Triki Tiki" to program dla Was!

W najnowszym sezonie zaprezentujemy, jak samodzielnie zrobić dodatki, proste elementy stroju oraz jak to wszystko zmiksować w stylowym sosie. Trampki ze skrzydłami, dżinsowe szorty z koronką, a może plecak z ćwiekami? To tylko niektóre z pomysłów przedstawione w programie. Prowadząca Tiki pokaże sprytne i proste triki na twórcze wykorzystanie różnych technik do ozdabiania ubrań oraz dobranie akcesoriów, które odmienią charakter całej stylizacji. Widzowie dowiedzą się także w jaki sposób wykonać stempelkowe desenie albo pofarbować dżinsy, żeby wyglądały szałowo. Program prezentuje różne możliwości stylizacji zachęcając młodzież do eksperymentowania z modą.

"Triki Tiki" to prawdziwa kopalnia pomysłów dla wszystkich lubiących kreatywnie spędzać czas, a ponieważ w modzie chodzi o zabawę, pokażemy jak bawić się kreatywnie i modnie!

Projekty prezentowane w programie opracowała projektantka form użytkowych Alena Trafimava Alena Trafimava, finalistka YOUNG DESIGN 2011 za projekt "Ogród Probiotyczny". Studiowała w Białoruskiej Państwowej Akademii Sztuk Pięknych w Mińsku oraz w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie obroniła tytuł magistra. Brała udział w wystawach wzornictwa, takich jak Przetwory 6, Minsk Design Week 2011, Innovation Festival Vilnus 2011, 3rd International Design Festival in Łódź, SaloneSatellite Moskwa 2009 czy Tendence Lifestyle 2006 w Niemczech. Aktualnie rozwija własną markę zabawek Smok Latający oraz prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >