⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Triki Tiki
najbliższe emisje
poniedziałek 28.09, g. 23:55
wtorek 29.09, g. 00:05
wtorek 29.09, g. 00:15
środa 30.09, g. 00:05
środa 30.09, g. 00:15


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Triki Tiki 2

program dla dzieci, POLSKA, 2013, 14 x 10 min.

Prowadząca program, dziewczynka nazywana Tiki, przedstawia szalone pomysły na twórczą zabawę. Pokazuje jak, w prosty sposób, przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik. W każdym odcinku Tiki wykonuje jeden wyjątkowy przedmiot, a także dzieli się z widzami trikami, które zastosowała przy jego tworzeniu. Prowadząca opowiada ciekawostki, prezentuje sztuczki oraz daje rady związane z tematem odcinka. Seria promuje ideę recyklingu.

Projekty plastyczne prezentowane w programie zostały wymyślone i opracowane przez polską projektantkę Julię Szewczyk specjalnie dla widzów teleTOON+.

Produkcja została zrealizowana w bogatej oprawie wizualnej - specjalnie zaprojektowana scenografia z recyklingowych materiałów oraz kostium głównej bohaterki współgrają z oprawą graficzną programu.

Julia Szewczyk

Julia Szewczyk to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Wzornictwo, a także Uniwersytetu Tomasa Baty w czeskim Zlinie na kierunku Projektowanie Obuwia. Zajmuje się projektowaniem graficznym oraz wzornictwem. Najważniejsze jej projekty to: wzory szlifów oraz obiekty ze szkła kryształowego dla Huty Szkła w Zawierciu, projekt obuwia inspirowany flagą czeską zrealizowany w Uniwersytecie Tomasa Baty, całościowa identyfikacja wizualna firmy Promo Event. Oprócz designu Julia interesuje się także sztuką współczesną, z której często czerpie inspirację w swoich projektach. Maluje również obrazy charakteryzujące się uproszczoną, geometryczną kompozycją oraz żywymi barwami.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >