MARZENIE BRENTA

film animowany, Włochy, 2011

Niezwykła, animowana opowieść dla nastolatków o przełamywaniu barier, sile przyjaźni i harcie ducha.Brent jest wesołym 14-latkiem, który kocha sport, rywalizację i stara się być najlepszy w tym co robi. Nigdy nie rozstaje się ze swoją ukochaną deskorolką i BMX-em. Każdą wolną chwilę spędza w Skate Parku ćwicząc niesamowite akrobacje i tricki. Pewnego dnia chłopiec ulega wypadkowi w wyniku którego traci władzę w nogach. Siła charakteru, determinacja i upór pomagają mu przezwyciężyć poczucie rezygnacji. Przy wsparciu paczki niezawodnych przyjaciół stara się pokonać własne słabości i wrócić do sportu. Spotkanie z Giusy Mc Callan, której marzeniem jest udział w Paraolimpiadzie oraz internetowa znajomość z ambitną siatkarką Patty ze Spike Team odmieniają jego życie na zawsze.

Czy Brent zrealizuje swoje marzenie? Czy uda mu się, pomimo wypadku, zdobyć najwyższe podium? A może przy okazji znajdzie prawdziwą miłość?

Film pokazuje, że sport to przede wszystkim wspólna pasja, siła i wartości, które pomagają osiągnąć to, co wydawało się niemożliwe.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie nc+. SPRAWDŹ >