⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Deserownia
najbliższe emisje
sobota 19.09, g. 05:00
sobota 19.09, g. 05:10
sobota 19.09, g. 05:15
sobota 19.09, g. 05:25
niedziela 20.09, g. 05:00


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Deserownia

program kulinarny, 2012, 10 min.

Jak bez pomocy rodziców przygotować ulubione przysmaki? To nie takie trudne jakby się mogło wydawać! Zapraszamy do "Deserowni"! Gotowanie to super zabawa!

Co robią dzieci po powrocie ze szkoły? Odrabiają lekcję? Sprzątają? Gotują obiad? Dwaj bracia 13-letni Kuba i 8-letni Mikołaj znaleźli sposób na zagospodarowanie czasu bez rodziców. Kuba tworzy kulinarnego video bloga, gdzie pokazuje jak w prosty sposób przyrządzić smaczne przekąski, a młodszy brat próbuje mu pomagać, choć dość często raczej przeszkadza. Podczas przygotowywania posiłków, prowadzą bardzo "poważne" rozmowy o życiu, pomagając młodym widzom rozwiązać niejeden życiowy problem, np. doradzają co zrobić, kiedy Pani nauczycielka sadza Cię w jednej ławce z dziewczyną. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka.

"Deserownia" to pozycja obowiązkowa dla każdego łasucha. Program produkowany jest przez stację teleTOON+ dla widzów w wieku 8-11 lat.

Zapraszamy na minisite programu: http://www.teletoonplus.pl/deserownia/
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >