⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Triki Tiki
najbliższe emisje
niedziela 20.09, g. 05:30
niedziela 20.09, g. 05:40
niedziela 20.09, g. 05:50
niedziela 20.09, g. 05:55
środa 23.09, g. 06:25


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO
atrakcje

Triki Tiki

program dla dzieci, Polska, 2012, 5 min.

Bohaterka programu teleTOON+ Tiki przedstawia sztuczki i szalone pomysły na twórcze zabawy. Pokazuje, jak w ciągu kilku minut przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi w prosty sposób zrobić, np. śmieszną przytulankę, torbę-borbę albo ramkę-niespodziankę.Projekty plastyczne prezentowane w programie zostały specjalnie wymyślone i opracowane dla widzów teleTOON+. Seria promująca ideę recyklingu powstała we współpracy z młodymi przedstawicielami polskiego designu: Bezą Projekt, projektantką biżuterii Kariną Królak, studiem Mysikrólik oraz Julią Szewczyk.

W każdym odcinku Tiki wykonuje wyjątkową zabawkę, a także dzieli się z widzami trikami, które zastosowała przy jej tworzeniu. Bohaterka pokazuje ciekawostkę, plastyczną sztuczkę lub krótką poradę związaną z tematem odcinka. Seria powstaje w bogatej oprawie wizualnej - specjalnie zaprojektowana scenografia z recyklingowych materiałów (stół z opakowań po jajkach i kilkumetrowy parawan z pustych plastikowych butelek) oraz kostium głównej bohaterki współgrają z oprawą graficzną programu.
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >