⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Zwierzakowo
najbliższe emisje
sobota 31.10, g. 06:05
sobota 31.10, g. 06:15
niedziela 01.11, g. 01:10
niedziela 01.11, g. 01:35
niedziela 01.11, g. 01:50


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO

ZWIERZAKOWO

magazyn dla młodzieży, Polska, 2010, 15 min.

Magazyn poradnikowy dla miłośników czworonożnych, skrzydlatych i pływających przyjaciół. Do "Zwierzakowa" zaprasza Karolina Skrzyńska.

W programie zobaczycie znane i nieznane zwierzęta, odwiedzicie ogrody zoologiczne, wystawy psów i kotów, pbędziecie podpatrywać życie zwierząt. Uzupełnieniem programu są porady na naszej stronie internetowej dotyczące hodowli różnych zwierzaków.

W każdym odcinku magazynu pojawiają się wymiennie różne bloki tematyczne:

U doktora - czyli wizyta u lekarza weterynarii lub specjalisty w danej dziedzinie i poruszanie tematów z listów widzów.

Zielono mi - porady, jak założyć ogródek na parapecie, wychodować roślinę w butelce, założyć staw w szklance.

Futrzaki - ekipa "Zwierzakowa" odwiedzi sklepy zoologiczne, hodowle i wystawy małych zwierząt futerkowych, które cieszą się u Was największą popularnością.

Cztery łapy - psy i koty różnych ras i maści, rady hodowców i wskazówki dla przyszłych właścicieli.

Kącik przyjaciela - wizyty w schronisku, w fundacji pomocy zwierzakom, zdjęcia zwierząt, które czekają na dom, strony www, na których znajdziecie informacje, gdzie i jaka pomoc jest potrzebna. Zaprezentowane zostaną nie tylko psy i koty, ale również inne zwierzęta, takie jak konie, króliki czy fretki.

Zoo - wizyta w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie i przedstawianie znanych i nieznanych zwierząt, ciekawostek z nimi związanych i informacji z ich życia.

Zwierzakowo - ogólne informacje o różnych zwierzakach, takich jak ptaki, węże i pająki.


KAROLINA SKRZYŃSKA - jedną z jej pasji są konie, dlatego też zdobyła licencje hipoterapeutki. Wychowanie w gronie leśników sprawiło, że fauna i flora nie są jej obce, wręcz przeciwnie - stanowią jedno z jej głównych zainteresowań. Odbyła staż łowiecki, dzięki czemu w przyszłości będzie mogła zostać sokolnikiem.

Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 15:45
powtórki: czwartki o 12:10 i niedziele o 10:30

NAPISZ DO NAS: [email protected]ZWIERZAKOWO WE WRZEŚNIU

7 września
Wraz z nową prowadzącą Karoliną Skrzyńską wybierzemy się do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Mieszkają tam zwierzęta żyjące w polskich lasach, ale Karolina będzie miała okazję pokazać je Wam naprawdę z bliska. Zapraszamy na spotkanie z wilkami, łosiem , rysiem, danielami i wieloma innymi niezwykłymi zwierzakami już we wtorek 7.września o godzinie 15.45.

14 września
Sprzątanie Świata już tuż tuż! W Zwierzakowie powiemy, co Wy możecie zrobić dla naszej planety Ziemi. Wybierzemy się też na II Paradę Labradorów i zaprosimy do kina na film o psie, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Zwierzakowo już we wtorek 14. września o 15.45

21 września
Zapraszamy na wycieczkę na Mazury do Kosewa Górnego gdzie na łąkach i w lasach żyje ponad 500 sztuk jeleniowatych. Karolina zapyta jakie zwierzęta zrzucają poroże, czym różni się jeleń od sarny i spróbuje nakarmić małego muflona. Oglądajcie Zwierzakowo już we wtorek 21. września o godzinie 15.45 !
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >