⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


najbliższe emisje
poniedziałek 28.09, g. 05:55
wtorek 29.09, g. 01:10
wtorek 29.09, g. 01:35
wtorek 29.09, g. 05:55
środa 30.09, g. 01:10


ogląDAJ rówNIEŻ w nc+ GO

BREJK

magazyn dla młodzieży, Polska, 2013, 30 min.

Sport, gry komputerowe, męskie kino... Supermagazyn, który prezentuje wszystko to, co kręci chłopaków! Na program BREJK zaprasza totalnie zakręcony Bartosz Obuchowicz. W tym tygodniu kolejna lekcja tricku snowkite oraz poduszkowce.

Brejk to cotygodniowa dawka wrażeń dla aktywnych, żądnych adrenaliny i ciekawskich. Relacje z najciekawszych imprez sportowych, informacje o pobitych rekordach oraz o najnowszych gadżetach. W programie oprócz sportu także gry komputerowe oraz męskie kino.

Każdy Brejk podzielony jest na dwie części. Tematem pierwszej z nich są sporty tradycyjne i ekstremalne. Poznajcie młodych zawodników - mistrzów w różnych dziedzinach sportu, a w specjalnym bloku "Jak to się robi?" mozecie nauczyć się stawiać pierwsze kroki na deskorolce, BMX-ie, snowboardzie czy rolkach, a nawet dowiedzieć się, jak zbudować własny tor przeszkód.

W drugiej części magazynu BREJK omawiane są nowości multimedialne, czyli premiery kinowe, DVD i gry komputerowe. Dodatkowymi atrakcjami są wywiady z aktorami, zdjęcia z planów filmowych oraz prezentacja nowych, modnych gadżetów począwszy od kasku snowboardowego po najnowszą elektronikę.

Uzupełnieniem programu jest blog prowadzony przez Bartosza Obuchowicza na naszej stronie oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Programowi towarzyszą chłopięce seriale animowane i aktorskie.

Bartosz Obuchowicz - aktor z zamiłowania, student psychologii z wyboru. Największą popularność przyniosła mu rola Tomka Burskiego w serialu "Na dobre i na złe". Zagrał m. in. w filmach "Cwał", "Czas surferów", "Haker" i "Stacja". Miłośnik rallycrossu, snowboardingu i kitesurfingu.

Zapraszamy w piątki o godzinie 16:10
powtórki: niedziele o 11:10, poniedziałki o 10:35, środy o 6:30
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >