⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Zwierzakowo

Zwierzakowo

„Zwierzakowo”, czyli sympatyczny magazyn dla amatorów zwierząt

Lead: „Zwierzakowo” jest programem edukacyjno-poradnikowym dla dzieci i młodzieży. Umożliwia poznanie wielu gatunków zwierząt, ich życia oraz zasad związanych z ich pielęgnacją. Magazyn dzieli się na różne bloki tematyczne, na przykład reportaże z ogrodów zoologicznych oraz wywiady ze specjalistami.

Czym jest „Zwierzakowo”?

„Zwierzakowo” jest magazynem poradnikowym, poświęconym zwierzętom mniejszym i większym, zarówno dzikim, jak i domowym. Program prowadzi Karolina Skrzyńska - hipoterapeutka i miłośniczka koni. Odwiedza weterynarzy i specjalistów, ogrody zoologiczne, a także wystawy psów i kotów. Udziela również rad dotyczących opieki nad zwierzętami.

Treści przekazywane w programie „Zwierzakowo”

Każdy odcinek magazynu „Zwierzakowo” dzieli się na kilka bloków tematycznych:

  • Zwierzakowo – są to podstawowe informacje o różnych zwierzętach;
  • Zoo – czyli reportaże z ogrodu zoologicznego;
  • U doktora – są to spotkania z weterynarzami lub innymi specjalistami, na przykład behawiorystami (zwierzęcymi psychologami);
  • Cztery łapy – jest to cykl materiałów na temat psów i kotów;
  • Futrzaki – blok dotyczy zwierząt futerkowych;
  • Kącik przyjaciela – ta seria pokazuje działalność schronisk i organizacji pozarządowych, które zajmują się zwierzętami;
  • Zielono mi – czyli porady na temat prowadzenia własnego ogródka.

Dla kogo jest program „Zwierzakowo”?

Program „Zwierzakowo” jest idealny dla dzieci od 7 roku życia. Spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Magazyn uczy szacunku do zwierząt oraz opieki nad nimi.  Pokazuje również rozmaite gatunki stworzeń, co w efekcie może rozbudzić zainteresowanie zoologią. W programie duży nacisk kładzie się na profilaktykę, co zachęca do regularnych wizyt u weterynarza. „Zwierzakowo” powinny oglądać dzieci i młodzież, zwłaszcza jeśli marzą o własnym zwierzątku lub już są jego właścicielami.

więcej > zwiń >

Zwierzakowo w programie TV (12)

03.10 sobota
0605
Zwierzakowo odc.: 1
03.10 sobota
0615
Zwierzakowo odc.: 2
04.10 niedziela
0110
Zwierzakowo odc.: 3
04.10 niedziela
0120
Zwierzakowo odc.: 4

serie - Zwierzakowo (3)

ZWIERZAKOWO

Magazyn poradnikowy dla miłośników czworonożnych, skrzydlatych i pływających przyjaciół. Do "Zwierzakowa" zaprasza Karolina Skrzyńska.

ZWIERZAKOWO: DOGOTERAPIA

W tym wydaniu pokażemy Wam, na czym polega dogoterapia.

ZWIERZAKOWO: NOWI GOŚCIE W ZOO

W kolejnym wydaniu ZWIERZAKOWA poznacie nowych gości, którzy zawitali do warszawskiego zoo. Poza tym w programie mikołajkowe konkursy, w których...

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >