⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Triki Tiki

Triki Tiki

„Triki Tiki”. Niebanalne pomysły na produkty handmade w programie młodzieżowym

Tiki prowadzi program dla nastolatków, w którym prezentuje sposoby na przygotowywanie bądź przerabianie przedmiotów, zabawek i ubrań. Podpowiada jak bawić się modą, jak stworzyć swój styl. Jak w prosty sposób zrobić wyjątkową stylizację.

Kim jest Tiki z programu młodzieżowego „Triki Tiki”?

Tiki jest młodą, wesołą, energiczną i kreatywną nastolatką. Dziewczyna ma mnóstwo pomysłów na własnoręczne tworzenie lub przerabianie ubrań, przedmiotów, zabawek oraz gadżetów.

Fabuła programu młodzieżowego „Triki Tiki”

Każdy odcinek programu „Triki Tiki” jest poradnikiem „zrób to sam”. Tiki prezentuje sposób wykonania krok po kroku różnych przedmiotów i strojów, dzieląc się przy tym ciekawostkami bądź dobrymi radami. Dziewczyna pokazała już, jak przerobić stare ubrania, na przykład jak z jeansów zrobić szorty z koronką, jak ozdobić plecak, torbę, koszulkę. czapkę, spódnicę albo trampki. Tiki na wizji stworzyła również wyjątkowe gadżety i zabawki. Wśród nich znalazły się: sakiewka, portfel, domek dla lalek, warcaby, sztuczne kwiaty, robot oraz wazon.

Dlaczego warto oglądać program młodzieżowy „Triki Tiki”

„Triki Tiki” to program dla nastolatków, a zwłaszcza dziewczyn, które interesują się modą, stylizacją, projektowaniem ubrań i handmade. Program „Triki Tiki” uczy kreatywności i pomysłowości. Pomaga wyrobić własny styl ubierania, a także rozwija zdolności manualne. Jest też dobrym sposobem na twórczą zabawę. Program „Triki Tiki” propaguje recykling. Uczy młodzież wrażliwości na stan środowiska naturalnego i sposobów jego ochrony. Prowadząca Tiki pokazuje, że zamiast wyrzucać przedmioty lub ubrania, można je przerobić. Taka wiedza uświadamia młodym ludziom, że warto dbać o naturę, a własnoręcznie stworzone gadżety mogą być ładniejsze niż te kupione w sklepie.

Obecnie powstały trzy serie programu młodzieżowego „Triki Tiki”. Każdy odcinek trwa około siedmiu minut. Produkcję (w języku polskim) emituje stacja telewizyjna teleTOON+.

więcej > zwiń >

filmy - Triki Tiki (23)

gry z Triki Tiki (2)

zabawy z Triki Tiki (2)

Triki Tiki w programie TV (89)

19.09 sobota
2310
Triki Tiki 3 odc.: 3
19.09 sobota
2320
Triki Tiki 3 odc.: 4
19.09 sobota
2330
Triki Tiki 3 odc.: 5
19.09 sobota
2340
Triki Tiki 3 odc.: 6

serie - Triki Tiki (3)

Triki Tiki

Bohaterka programu teleTOON+ Tiki przedstawia sztuczki i szalone pomysły na twórcze zabawy. Pokazuje, jak w ciągu kilku minut przy użyciu...

Triki Tiki 2

Prowadząca program, dziewczynka nazywana Tiki, przedstawia szalone pomysły na twórczą zabawę. Pokazuje jak, w prosty sposób, przy użyciu podstawowych materiałów...

Triki Tiki 3

Interesujecie się modą? Lubicie wyszukiwać pomysły na oryginalne dodatki? A może marzycie, żeby projektować ciuchy? Jeżeli odpowiedź choć na jedno...

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >