Transformers: Rescue Bots

Transformers: Rescue Bots

Transformers: Rescue Bots. Opowieść o nieustraszonych robotach

Serial animowany „Transformers: Rescue Bots” prezentuje przygody czterech robotów zwanych Transformersami. Przybywają one na ziemię, by bronić ludzi przed złem i zagładą. Kreskówka szczególnie spodoba się chłopcom w wieku szkolnym. Opowieść o mężnych robotach uczy: współpracy w grupie, sprawiedliwości, odwagi, determinacji, a także rozsądnego używania siły.

Bohaterowie kreskówki „Transformers: Rescue Bots”

Głównymi bohaterami serialu animowanego „Transformers: Rescue Bots” są cztery roboty, Transformersi, a także ich przyjaciel, chłopiec o imieniu Cody. Postacie są wyjątkowo odważne i zdolne do poświęceń. Mimo że nie mają ludzkich uczuć, doskonale wiedzą, czym jest sprawiedliwość, prawda, dobro, uczciwość, lojalność oraz pewność siebie. Transformersi potrafią działać wspólnie, by osiągać wyznaczone cele. Roboty mają inne zdolności, umiejętności, doświadczenia i wiedzę, którymi chętnie się dzielą. Dzielni bohaterowie są wytrwali w dążeniach i nie poddają się trudnościom.

Fabuła „Transformers: Rescue Bots”

Fabuła kreskówki „Transformers: Rescue Bots” rozpoczyna się w momencie, gdy roboty przybywają na ziemię. Od tej pory będą chroniły ludzkość poprzez walkę z: przestępcami, potworami, klęskami żywiołowymi i innymi źródłami zła. Transformersi współpracują ze specjalistycznymi jednostkami, na przykład policją i strażą pożarną. Roboty nie mogą ujawnić swojej tożsamości, więc starają się wtopić w otoczenie.

Dlaczego warto oglądać kreskówkę „Transformers: Rescue Bots”

Serial animowany „Transformers: Rescue Bots” mogą oglądać dzieci od 7. roku życia. Przygody nieustraszonych robotów przypadną do gustu zwłaszcza chłopcom. Kreskówka jest świetną rozrywką, a równocześnie szkołą wartości. Uczy, m.in. poświęcenia dla celów społecznych, odwagi, determinacji, współdziałania w grupie, odpowiedzialności, lojalności oraz pracowitości. Pokazuje, jak ważne są: prawda, dobro, przyjaźń, bezinteresowność i sprawiedliwość.

Czy wiesz, że…

…serial animowany „Transformers: Rescue Bots” jest produkowany w Stanach Zjednoczonych od 2012 roku. W Polsce miał premierę rok później. Obecnie powstało kilka serii opowieści o robotach, co łącznie stanowi prawie sto odcinków. Kreskówkę można oglądać w stacji telewizyjnej TeleTOON+.

więcej > zwiń >

gry z Transformers: Rescue Bots (2)

zabawy z Transformers: Rescue Bots (1)

serie - Transformers: Rescue Bots (3)

Transformers: Rescue Bots

Poznajcie nowych superbohaterów z popularnej serii Transformers. Na wszystkich widzów czeka międzygalaktyczna przygoda!

Transformers: Rescue Bots 2

Poznajcie nowych superbohaterów z popularnej serii Transformers. Na wszystkich widzów czeka międzygalaktyczna przygoda!

Transformers: Rescue Bots 4

Poznajcie przygody superbohaterów z popularnej serii Transformers. Na wszystkich widzów czeka międzygalaktyczna przygoda!

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >