Petz Klub

Petz Klub

Czwórka dzielnych detektywów z „Petz Club”

Lead: „Petz Club” to serial animowany produkcji francuskiej. Opowiada o losach czwórki przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną, by pomagać potrzebującym zwierzętom. Kreskówka bawi, a także uczy: współpracy w grupie, wrażliwości na krzywdę innych, odpowiedzialności oraz uczciwości.

Bohaterowie „Petz Club”

Głównymi bohaterami serialu jest czwórka przyjaciół, czyli:

  • Nina – nastolatka, założycielka i przywódczyni grupy Petz Club. Ma brązowe włosy i charakterystyczne dwa wysokie koki;
  • Oskar – szkolny kolega Niny, sympatyczny rudzielec w okularach;
  • Tim – chodzi do szkoły z Niną i Oskarem, ma ciemne włosy, a jego znak rozpoznawczy to czapka z daszkiem;
  • Morus – pies Niny, pomaga tropić potrzebujące pomocy zwierzęta.

Wszystkie te postacie są: ciekawskie, wrażliwe na los innych, odważne, lojalne i nieco lekkomyślne. Ninę, Oskara, Tima i Morusa łączy też miłość do zwierząt oraz chęć przeżycia niezapomnianych przygód.

O czym opowiada kreskówka „Petz Club”

Film to historia młodych ludzi i psa oraz ich przygód. Na co dzień Nina, Oskar i Tim chodzą do szkoły, zaś w wolnym czasie, wraz z Morusem, zamieniają się w dzielnych detektywów. Celem przyjaciół jest pomoc gnębionym, zaniedbanym i porzuconym zwierzętom. Pewnego dnia grupa zakłada agencję detektywistyczną o nazwie „Petz Club”. Dzięki niej Nina, Oskar, Tim i Morus wyszukują potrzebujące zwierzaki, by następnie udzielić im wsparcia. Działalność detektywów niejednokrotnie wpędza ich w tarapaty, ale zawsze dobrze się kończy.

Dlaczego warto oglądać serial „Petz Club”

Film jest rozrywką dla całej rodziny. Kreskówka pokazuje, jak ważne są: przyjaźń, odpowiedzialność, odwaga, uczciwość, sprawiedliwość i lojalność. Nina, Oskar, Tim i Morus uczą też szacunku do zwierząt oraz współpracy w grupie.

Czy wiesz, że…

…serial animowany „Petz Club” powstał w 2014 roku we Francji. Obecnie ukazało się ponad 50 odcinków kreskówki. Każdy z nich trwa około 15 minut. Przygody młodych detektywów z „Petz Club” można śledzić w wersji polskiej na kanale telewizyjnym teleTOON+.

więcej > zwiń >

filmy - Petz Klub (1)

serie - Petz Klub (1)

Petz Klub

Na ratunek zwierzakom! Pełen przygód i dobrego humoru serial dla wszystkich fanów czworonogów i zagadek detektywistycznych.

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >