Pac-Man

Pac-Man

 

„Pac-Man i upiorne przygody” – kreskówka na podstawie słynnej gry

Akcja „Pac-Mana i upiornych przygód” toczy się w Pac Świecie. Tytułowy bohater musi pokonać armię duchów, która działa na niekorzyść krainy. Kreskówka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 7. roku życia.

„Pac-Man” zasłynął jako seria komputerowych gier zręcznościowych. Pierwszą z nich wydano w 1980 roku, kolejne pojawiają się do dziś. Autorami „Pac-Mana” byli pracownicy japońskiego przedsiębiorstwa Namco.

Fabuła kreskówki „Pac Man i upiorne przygody”

Miejscem akcji serialu „Pac Man i upiorne przygody” jest Pac Świat. Życie bohaterów toczy się tu normalnym rytmem, dopóki do krainy nie przybywa Lord Zdracjusz i jego armia duchów. Próbują oni zniszczyć porządek w Pac Świecie i sprawić, by stał się siedliskiem zła. O losy krainy musi zawalczyć wybraniec, czyli Pac-Man. Wraz z przyjaciółmi stara się pokonać bandę Lorda Zdracjusza.

Do kogo jest skierowany serial animowany o Pac-Manie?

Serial animowany „Pac-Man” jest szczególnie polecany dzieciom powyżej siódmego roku życia. Produkcja uczy odwagi, szacunku, lojalności, wzajemnego zaufania, rozwiązywania problemów, współpracy w grupie oraz kreatywności. Pokazuje również, że nieszczerość, nienawiść i działanie na szkodę innych są negatywnie odbierane przez społeczeństwo. Młodzi widzowie kreskówki staną się bardziej pewni siebie oraz dowiedzą się, na czym polega uczciwość, sprawiedliwość oraz prawdziwa, bezwarunkowa przyjaźń. Serial prezentuje przygody bohaterów w sposób zabawny i nieagresywny. Nieco bardziej wrażliwe dzieci powinny jednak unikać oglądania kreskówki, gdyż może wywoływać na przykład koszmary senne. Dzieje się tak za sprawą postaci Lorda Zdracjusza oraz armii duchów. Niekiedy bohaterowie ci wywołują strach u najmłodszych odbiorców.

więcej > zwiń >

serie - Pac-Man (3)

PAC-MAN i upiorne przygody 2

Kto z nas nie zna Pac-Mana? Gra z tym kultowym bohaterem podbiła serca młodszych i starszych na całym świecie. Teraz...

PAC-MAN I STRASZNE HALLOWEEN

Cukierek albo psikus! Kto z nas nie lubi się czasem trochę bać? Nowy film Pac-Manie to propozycja dla wszystkich, którym...

Pac-MAN: Święty Pakołaj i Dzień Groszka

Przeżyjcie Dzień Groszka w Pac Świecie i zobaczcie jak wyglądają Święta u Pac-Mana!

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >