⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Mia i Ja

Mia i Ja

Opowieść o niesamowitym świecie elfów w kreskówce „Mia i ja”

Tytułowa bohaterka kreskówki „Mia i ja” trafia do Centopii, czyli krainy elfów. Spotyka tam nowych przyjaciół, z którymi próbuje zdetronizować złą królową, Pantheę. Serial jest polecany dla dzieci od siódmego roku życia, głównie dziewcząt.

Serial animowany „Mia i ja” miał premierę w 2011 roku. W Polsce zaczął ukazywać się rok później. Produkcja powstała we współpracy twórców z Niemiec, Holandii, Kanady oraz Włoch.

Fabuła serialu animowanego „Mia i ja”

Nastoletnia Mia jest sierotą, która mieszka w internacie. Bardzo tęskni za zmarłymi rodzicami. Pewnego dnia Mia przypadkowo przenosi się do Centopii, świata zamieszkałego przez elfy. Poznaje Yuko i Mo, z którymi szybko się zaprzyjaźnia. Nastolatka sama również przekształca się w elfa. Jak się okazuje, w krainie rządzi nikczemna Panthea. Królowa zajmuje się jedynie swoją urodą i nie dba o potrzeby Centopii. Mia, wraz z przyjaciółmi, stara się zdetronizować Panheę i wprowadzić w krainie nowe porządki. Serial animowany „Mia i ja” można oglądać na dziecięcych kanałach telewizyjnych. Odcinki ukazują się, między innymi, na teleTOON+.

Dla kogo jest kreskówka „Mia i ja”

Serial animowany „Mia i ja” jest przeznaczony dla każdego dziecka powyżej siódmego roku życia. Szczególnym zainteresowaniem może się cieszyć wśród dziewczynek. Kolorowe postacie, melodyjne piosenki, zabawne historie, wzruszające sceny i ciekawe przygody przypadną do gustu nawet nastolatkom. Kreskówka uczy, że warto być uczciwym, empatycznym, pomocnym, odważnym, bezinteresownym i lojalnym. Serial uświadamia również, że współpraca z innymi ludźmi przynosi społeczne korzyści, a dobro zawsze pokonuje zło.

więcej > zwiń >

gry z Mia i Ja (2)

zabawy z Mia i Ja (3)

serie - Mia i Ja (3)

Mia i Ja

Serial opowiada o przygodach dwunastoletniej Mii, która po śmierci rodziców mierzy się z trudami życia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że...

Mia i Ja 2

Nowe przygody czekają na Mię w krainie Centopii! Zapraszamy do krainy elfów i jednorożców!

Mia i ja 3

Trzeci sezon pełnej przygód serii o nastoletniej Mii. Bajkowy świat Centopii znowu potrzebuje jej pomocy!

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >