⚠ Kochani! Wkrótce zapraszamy na nową stronę teleTOON+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Strona zmieni swoją formę.
Informujemy jednocześnie, że sekcje Gry, ttSajty i Ekstrasy nie będą dostępne.


Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop

„Littlest pet shop”, czyli kreskówka, którą pokochały dzieci na całym świecie

Serial animowany „Littlest pet shop” prezentuje przygody Blythe oraz grupy szalonych zwierząt, jej przyjaciół. Kreskówka uczy szacunku do innych, współpracy grupowej, prawdomówności, uczciwości, kreatywności oraz lojalności.

„Littlest pet shop” to nie tylko serial animowany, lecz również seria gier komputerowych, plakatów i zabawek. Na podstawie kreskówki wyprodukowano kilka filmów krótkometrażowych.

Fabuła serialu animowanego „Littlest pet shop”

Główną bohaterką „Littlest pet shop” jest kilkuletnia Blythe. Pewnego dnia, po wizycie w sklepie zoologicznym, odkrywa, że potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dziewczynka szybko zaprzyjaźnia się ze stworzeniami. Razem spędzają wolny czas, rozwiązują codzienne problemy i podróżują. Grupie przyjaciół przytrafiają się niesamowite przygody, na przykład wyjazd na obóz wakacyjny. Serial obfituje też w żarty i piosenki. Kreskówka „Littlest pet shop” została stworzona w 2012 roku w Stanach Zjednoczonych i ma już kilka serii. Polska premiera odbyła się w 2013 roku. Serial można oglądać na kanałach telewizyjnych dla dzieci, na przykład teleTOON+.

Dla kogo jest „Littlest pet shop”

Serial „Littlest pet shop” mogą oglądać dzieci powyżej siódmego roku życia. Produkcja najbardziej przypadnie do gustu dziewczynkom, które lubią zwierzęta. Kreskówka przekazuje takie wartości, jak przyjaźń, szacunek, lojalność, uczciwość i sprawiedliwość. Uczy również współpracy w grupie, asertywności, mówienia prawdy, spędzania wolnego czasu w pożyteczny sposób oraz dobrego traktowania zwierząt. Oglądanie „Littlest pet shop” rozwija wyobraźnię i kreatywność, a przy tym zapewnia dzieciom świetną zabawę.

więcej > zwiń >

serie - Littlest Pet Shop (2)

Littlest Pet Shop 2

Nowa seria serialu, na którego punkcie oszalał cały świat po raz pierwszy w Polsce! Kolejne przygody dziewczynka o imieniu Blythe...

Littlest Pet Shop 4

Polska premiera czwartego sezonu fascynującego serialu, na którego punkcie oszalał cały świat!

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >