Krudowie

Krudowie

Krudowie - bohaterowie serialu animowanego o jaskiniowcach

Krudowie są rodziną jaskiniowców, głównymi bohaterami serialu animowanego oraz filmu pełnometrażowego. Ich losy w zabawny sposób opowiadają o czasach prehistorycznych. Serial „Krudowie u zarania dziejów” stanowi doskonałą rozrywkę dla całej rodziny, a także uczy determinacji, uczciwości i otwartości na to, co nowe.

Kim są Krudowie?

Krudowie są szalonym rodem jaskiniowców. W jego skład wchodzą:

  • Grug – głowa rodziny Krudów, jest konserwatywny, odważny i stanowczy. Ceni sobie niezależność, ale nie lubi nowinek.
  • Ugga – żona Gruga, miła i opiekuńcza, a przy tym nieustraszona, asertywna i rezolutna.
  • Thunk – kilkunastoletni syn Gruga i Uggi, spokojny, opanowany, ale powolny, naiwny i nierozgarnięty.
  • Eep – nastoletnia córka Gruga i Uggi, przebojowa, pełna energii, otwarta na nowości i nieco zbuntowana.
  • Sandy – najmłodsza, wesoła córka Gruga i Uggi.
  • Babcia – matka Uggi i teściowa Gruga, lubi krytykować i narzekać.
  • Guy – nie jest z rodziny Krudów, ale przyłącza się do ich paczki. Ceni sobie innowacje, więc czasem staje się wynalazcą nowych urządzeń.

Fabuła serialu animowanego „Krudowie u zarania dziejów”

Akcja serialu animowanego „Krudowie u zarania dziejów” toczy się w czasach prehistorycznych, około 4 miliony lat temu. Jaskiniowcy wchodzą w erę Krudaceos, która obfituje w nowe wynalazki. Krudowie muszą sobie poradzić z wymogami współczesności. Uczą się, m.in. zasad demokracji, chodzenia do szkoły bądź organizowania nowoczesnych imprez. W każdym odcinku jaskiniowcy przeżywają też niezapomniane przygody.

Serial animowany „Krudowie u zarania dziejów” to kontynuacja popularnego filmu pełnometrażowego „Krudowie”. Kreskówka jest produkowana w Stanach Zjednoczonych od 2015 roku. Obecnie powstało ponad 20 odcinków, a każdy trwa około 20 minut. Serial w wersji polskiej emituje stacja telewizyjna teleTOON+.

Dlaczego warto oglądać kreskówkę „Krudowie u zarania dziejów”

Serial animowany „Krudowie u zarania dziejów” jest przeznaczony dla dzieci od 7. roku życia, choć spodoba się także ich rodzicom. Historia sympatycznych jaskiniowców przypadnie do gustu zwłaszcza tym maluchom, które są ciekawe świata i lubią historię. Kreskówka propaguje takie wartości, jak: rodzina, miłość, przyjaźń, praca oraz wytrwałość. Uczy również otwartości na to, co nowe i nieznane.

więcej > zwiń >

serie - Krudowie (2)

Krudowie u zarania dziejów

Serial został zrealizowany na podstawie kinowego filmu "Krudowie", który w 2014 roku był nominowany do Oscara i Złotego Globu w...

Krudowie u zarania dziejów 2

Serial został zrealizowany na podstawie kinowego filmu "Krudowie", który w 2014 roku był nominowany do Oscara i Złotego Globu w...

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >