Biały Delfin Um

Biały Delfin Um

Biały delfin Um, czyli doskonały towarzysz zabaw

Serial animowany „Biały delfin Um” pokazuje perypetie sympatycznego delfina oraz jego przyjaciół – dwójki dzieci: Yanna i Mariny. Tytułowy bohater jest przyjacielski, pomocny i odważny. Zawsze pomaga swoim towarzyszom i razem wychodzą z każdej opresji.

Kim jest biały delfin Um?

Biały delfin Um jest głównym bohaterem serialu animowanego o takiej samej nazwie. Zwierzę mieszka w Oceanie Spokojnym, nieopodal licznych wysp. Pewnego dnia poznaje chłopca Yanna i dziewczynkę Marinę, z którymi się zaprzyjaźnia. Dzieci spędzają czas u swojego wuja, oceanografa Patricka. Um pokazuje swoim nowym towarzyszom tajniki morskiego życia i przeżywa z nimi fantastyczne przygody. Delfin jest przyjazny, pomocny, odpowiedzialny, sympatyczny, empatyczny i lojalny. Często wspiera Yanna i Marinę w osiągnięciu wybranych przez nich celów, niejednokrotnie też ratuje ich z opresji. Działania Uma wymagają odwagi, zaangażowania i pomysłowości, ale zwierzę nigdy nie pozostawia przyjaciół bez pomocy i dobrego słowa. 

Czego uczy „Biały delfin Um”

Serial animowany „Biały delfin Um” jest przeznaczony dla dzieci powyżej 7. roku życia. Przygody wodnego zwierzęcia oraz jego przyjaciół uczą odpowiedzialności, uczciwości, empatii, lojalności, wytrwałości i kreatywnego rozwiązywania problemów. Kreskówka pokazuje, jak ważna jest przyjaźń oraz wzajemna pomoc i odwaga. Bajka uczy też szacunku do zwierząt. Ponadto serial animowany o sympatycznym delfinie rozwija wyobraźnię i stanowi doskonałą rozrywkę, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 Bajka powstała w latach 70. XX wieku we Francji. Nowa wersja kreskówki została wyprodukowana w 2015 roku. W Polsce serial „Biały delfin Um”. można oglądać w stacji teleTOON+. Obecnie powstało około stu odcinków serialu, a każdy z nich trwa około 20 minut.

 

więcej > zwiń >

serie - Biały Delfin Um (1)

Biały Delfin Um

Serial zbierze młodych widzów na rajskie wyspy Pacyfiku, gdzie przeżyją niezapomniane przygody z delfinem Umem. O takim przyjacielu marzył każdy...

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >