teleTOON+ włącz się do zabawy

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy! Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych.

"teleTOON+ gry" – przedstawia nowości i warte polecenia pozycje ze świata gier komputerowych. Widzowie poznają zasady gry, jej najciekawsze fragmenty oraz ocenę dokonaną przez redakcję.

"teleTOON+ sport" – instruktaż uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Przykładowe tematy programów to: deskorolka, BMX, rolki, skimboard, piłka nożna czy freestyle football.

"teleTOON+ Play" – to ciekawostki i najświeższe informacje ze świata gier wideo, innowacyjnych technologii, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych, a czasem zaskakujących aplikacji.

"Triki Tiki" – w każdym odcinku prezentowane są sposoby na wykonanie przydatnych przedmiotów "z niczego". Seria promująca ideę recyklingu powstała we współpracy z młodymi przedstawicielami polskiego designu.

"Deserownia" – program kulinarny zrealizowany w postaci wideobloga. Bracia Kuba i Mikołaj prezentują przepisy na łatwe do przygotowania i zdrowe przekąski.

W 2012 r. stacja teleTOON+ została nagrodzona za nowoczesny i innowacyjny charakter telewizyjnym Oscarem – Eutelsat TV Award. Nagroda dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie została przyznana przez międzynarodowe Jury składające się z ekspertów z dziedziny mediów i telewizji.

Producentem i nadawcą teleTOON+ jest ITI Neovision S.A., operator platformy nc+ i nadawca kanałów telewizyjnych w jakości HD: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2, nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+ i MiniMini+.

Na platformie nc+ teleTOON+ jest dostępny na kanale 91 i 105 w wersji HD (dekodery HD).

Uzupełnieniem oferty programowej teleTOON+ jest interaktywna strona www.teletoonplus.pl, na której znajdują się darmowe gry i gadżety, m.in.: dzwonki, tapety, wygaszacze. W specjalnej "Strefie Gracza" widzowie mogą rywalizować ze sobą zdobywając nowe punkty za aktywność w grze.  Informacje o premierach i wydarzeniach antenowych są zawarte również na profilu stacji na Facebooku: www.facebook.com/teleTOONplus.

Niesamowite emocje. Codziennie.
Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.


Wybieramy to, co najlepsze w światowym kinie.


Najlepsze dokumenty świata, które poszerzają horyzonty i kreują opinie.


Pierwszy w Polsce kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji i rozbudza apetyty.


Pierwszy polski kanał przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu.


Ceniony przez rodziców kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym. Edukacyjne i bezpieczne programy dla najmłodszych.


Telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Najwyższej jakości animacje i programy autorskie.

Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie nc+. SPRAWDŹ >