Zakończenie akcji „Czas na taniec – Czas na Twój ruch!”

Warszawa, 2018-08-02

Konkurs zorganizowany w ramach akcji "Czas na taniec – czas na twój ruch!" trwał dwa miesiące. Widzowie stacji teleTOON+ wykonywali własne choreografie do znanych hitów muzycznych, a następnie zamieszczali nagrania na stronie internetowej konkursu. Popisy taneczne, które zdobyły uznanie internautów oraz jury są prezentowane w każdym odcinku programu "Czas na taniec".

Stronę internetową konkursu odwiedziło blisko 50 tysięcy osób, a na filmiki z choreografiami dzieci oddano niemal 35 tysięcy głosów. To była niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami przed szeroką widownią. Cieszę się, że organizując tego typu akcje, możemy zachęcać dzieci do aktywności fizycznej.
ANNA GRYGLEWICZ, BRAND MANAGER KANAŁÓW DZIECIĘCYCH NC+

Autorski program stacji teleTOON+ "Czas na taniec" to idealna propozycja dla fanów muzyki i tańca. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech nastolatek wykonuje nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake'a. Każdy odcinek to inny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie nie wychodząc z domu, dzięki naśladowaniu ruchów tancerek, mogą nauczyć się układów tanecznych. Na zakończenie każdego odcinka pokazane są nagrania z choreografiami nadesłanymi przez widzów.

Filmiki wciąż można oglądać na stronie: czasnataniec.teletoonplus.pl

Premierowe odcinki programu "Czas na taniec" będzie można zobaczyć w sierpniu od poniedziałku do piątku na antenie teleTOON+ o godz. 15.55 i 21.40.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >