WYGRAJ ŚWIETNĄ ZABAWĘ Z GWIAZDAMI SERIALU „RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ”

Warszawa, 2015-08-25

We wtorek, 1 września rusza konkurs skierowany do fanów najnowszego polskiego serialu o nastolatkach dla nastolatków „Radiowęzeł 13 i pół” emitowanego w stacji teleTOON+. Jego tematem przewodnim jest przyjaźń, dlatego, aby wziąć udział w zabawie, wystarczy nagrać wspólnie ze swoim przyjacielem krótki filmik mówiący o tym, czym jest przyjaźń, jakie ma znaczenie i dlaczego jest taka ważna. Materiały wideo mogą być przesyłane za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie www.ncplus.pl. Laureaci najzabawniejszych, najbardziej trafnych, oryginalnych i wzruszających nagrań otrzymają jedną z nagród: voucher na loty w tunelu aerodynamicznym Flyspot, tablet lub słuchawki Urbanears. Zdobywca nagrody głównej spędzi jeden wyjątkowy i pełen atrakcji dzień z gwiazdami serialu „Radiowęzeł 13 i pół”. To niepowtarzalna okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile z aktorami znanymi z ekranów telewizyjnych.

Konkurs startuje 1 września i trwa do końca miesiąca. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.ncplus.pl w poniedziałek, 12 października. Konkurs skierowany jest do abonentów platformy nc+ i będzie promowany w kanałach: teleTOON+, Kuchnia+, Domo+ i Planete+.

„Radiowęzeł 13 i pół”, pierwszy polski serial komediowy o nastolatkach dla nastolatków, przedstawia zwariowany świat Marianny, Kuby, Ady i Franka. Opowiada o ich szkolnych perypetiach, problemach, zainteresowaniach i uczuciach. Marianna i Kuba wspólnie prowadzą radiowęzeł. Dziewczyna w audycjach porusza tematy bliskie swoim przyjaciołom, w zabawny sposób mówi o sytuacjach, z którymi jej rówieśnicy spotykają się na co dzień. Z kolei Kuba dba o to, żeby wszyscy w szkole słuchali dobrej muzy. Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę – a wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.

„Radiowęzeł 13 i pół” to pierwszy serial fabularny wyprodukowany przez stację teleTOON+. Produkcję można oglądać od września w weekendy o godz. 8:50 i 19:55. Reżyser serialu, Kristoffer Rus, jest jednym z reżyserów popularnej „Rodzinki.pl”.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >