TELETOON+ WŁĄCZA GWIAZDY DO ZABAWY

Warszawa, 2015-08-12

Kampania teleTOON+ wykorzystuje wizerunki nowych gwiazd kanału – ślimaka Turbo z popularnego filmu pokazywanego na srebrnym ekranie oraz Kota w butach znanego z kultowego „Shreka”. To pierwsza odsłona działań promocyjnych związana z powstaniem specjalnego pasma o godzinie 17:00 z kreskówkami opartymi na kinowych hitach wytwórni DreamWorks.

- Stawiamy na dobrą zabawę i rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego w spocie reklamowym zapowiadamy: „włączymy takie TURBO doładowanie, że Wam koty w butach spadną” – mówi Anna Gryglewicz, Brand Manager kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+. – Kampania skierowana jest do młodego odbiorcy – ma go rozśmieszyć i zaciekawić, a dobrze znani dzieciom bohaterowie zachęcają do włączenia naszej stacji oraz wejścia na stronę internetową poświęconą tym produkcjom – dodaje Gryglewicz.

Kampania reklamowa realizowana będzie w sieci kin Multikino i Cinema City na terenie całej Polski przed seansami skierowanymi do młodej widowni. Spoty promocyjne będą emitowane w kanałach tematycznych platformy nc+, a w największych serwisach internetowych, takich jak Gazeta.pl czy Onet.pl oraz na stronach z grami pojawią się pre rolle promujące gwiazdy studia DreamWorks w teleTOON+. Prowadzone będą także działania promocyjne na portalu społecznościowym Facebook. Pierwsza odsłona kampanii zakończy się 6 września, kolejna planowana jest na październik i będzie towarzyszyła premierze serialu „Przygody Kota w butach”. Za zakup mediów mediów odpowiadał dom mediowy Havas Media.

Serial „Turbo FAST” będzie miał swoją polską premierę telewizyjną na antenie teleTOON+ w poniedziałek, 24 sierpnia. Animacja prezentuje perypetie ślimaka, który zawsze marzył o biciu rekordów prędkości, a główny bohater jest dobrze znany polskiej widowni z filmu kinowego. Kolejne seriale oparte na produkcjach wytwórni DreamWorks: „Kot w butach”, „Krudowie” oraz „Pan Peabody i Sherman” stacja teleTOON+ pokaże do stycznia 2016 roku.

DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spilberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takie, jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Madagaskar”, „Uciekające kurczaki”, „Megamocny” czy właśnie „Turbo”, „Krudowie”, „Pan Peabody i Sherman” oraz „Kot w butach”. DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. „Szeregowiec Ryan”, „American Beauty” czy „Piękny umysł”, które weszły do kanonu światowej kinematografii.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >