STACJA TELETOON+ PODPISAŁA UMOWĘ Z WYTWÓRNIĄ DREAMWORKS

Warszawa, 2015-07-28

teleTOON+ pokaże wszystkie cztery produkcje studia DreamWorks jako pierwsza telewizja w Polsce. Na antenie stacji powstanie specjalne pasmo dedykowane tym serialom, dzięki czemu będzie można oglądać je o stałej porze – o godzinie 17:00 w tygodniu i w weekendy. Polski kanał kupił aż trzy sezony każdej serii, dlatego młodzi fani animacji mają gwarancję, że będą mogli przez lata śledzić nowe przygody swoich ulubionych bohaterów w teleTOON+. DreamWorks to słynna amerykańska wytwórnia filmowa, w której powstały światowe hity, takie jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda” czy „Madagaskar”.

- Cieszymy się, że serialowe kontynuacje kinowych hitów zagoszczą na stałe w teleTOON+. To zupełna nowość na polskim rynku telewizyjnym, a my chcemy zaskakiwać i zmieniać się dla naszych widzów – mówi Marta Szwakopf dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych. - Wierzymy, że znani bohaterowie wpłyną na wzrost rozpoznawalności marki teleTOON+ i będą z nią kojarzeni – dodaje Szwakopf.

Pełna dobrego humoru i zwariowanych dialogów animacja „Turbo F.A.S.T.” prezentuje perypetie ślimaka, który zawsze marzył o biciu rekordów prędkości. Dzięki tej animacji młodzi widzowie przekonają się, że warto walczyć o swoje marzenia, można je zrealizować uparcie dążąc do celu, a niemożliwe jest możliwe. Serial „Kot w butach” przedstawia nowe przygody jednej z najbardziej charakterystycznych postaci z filmu „Shrek”, „Krudowie” zabiorą widzów teleTOON+ w niezapomnianą podróż w czasie do świata sprzed milionów lat, a Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie i jego adoptowany syn Sherman to duża dawka slapstickowego humoru, jednak niepozbawiona życiowych mądrości.

Stacja teleTOON+ pokaże wszystkie 4 tytuły z wytwórni DreamWorks do stycznia 2016 roku.

DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spilberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takiej, jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Madagaskar”, „Uciekające kurczaki”, „Megamocny” czy właśnie „Turbo”, „Krudowie”, „Pan Peabody i Sherman” oraz „Kot w butach”. DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. „Szeregowiec Ryan”, „American Beauty” czy „Piękny umysł”, które weszły do kanonu światowej kinematografii.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >