SPORT I GRY OD WRZEŚNIA W TELETOON+

Warszawa, 2013-08-21

Od poniedziałku, 2 września emitowane będą nowe odcinki znanego już młodym widzom programu „teleTOON+ Gry”. Produkcja prezentuje nowości i warte polecenia tytuły, takie jak „Angry Birds: Star Wars” czy „Lego Władca Pierścieni”. Ponadto przedstawia zasady i ukryte funkcje gier, oceny ekspertów oraz najciekawsze fragmenty rozgrywek.

W każdą niedzielę, począwszy od 8 września, o 15:45 fani gier będą mogli oglądać zupełnie nowy format „teleTOON+ Play”. To program pełen ciekawostek, newsów, reportaży i raportów ze świata gier i nowych technologii. W każdym odcinku pojawią się najświeższe informacje na temat gier wideo, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych i zaskakujących aplikacji. Twórcy programu będą obecni z kamerą na najważniejszych imprezach związanych z grami. W „teleTOON+ Play” pojawią się także rozmowy z ekspertami, wywiady z twórcami gier wideo czy omówienia programów umożliwiających stworzenie własnej gry amatorom.

teleTOON+ Sport” to nowa seria cieszącego się dużą popularnością programu poświęconego różnym dyscyplinom sportu. W premierowych odcinkach, pokazywanych od 26 września, znajdą się porady, instrukcje oraz ciekawostki dotyczące gry w koszykówkę, siatkówkę i badmintona. Z kolei miłośnicy jazdy na rolkach, BMX-ie czy hulajnodze poznają rady doświadczonych trenerów i instruktorów.

teleTOON+ Gry Emisja: od 2 września, od poniedziałku do piątku o godz. 13:25 i 17:30, w weekendy o 16:55

teleTOON+ Play Emisja: od 8 września w każdą niedzielę o godz. 15:45 (powtórka wtorek i czwartek o godz. 10:40 oraz sobota godz. 15:45)

teleTOON+ Sport Emisja: od 26 września, od poniedziałku do piątku o godz. 13:20 i 17:25, w weekendy o 16:50


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >