DZIECI DECYDUJĄ W TELETOON+

Warszawa, 2013-08-13

1 września o godzinie 9:10 w teleTOON+ rozpocznie się „Niedziela Marzeń” – maraton z ulubionymi bohaterami widzów kanału. Tego dnia przez dwanaście godzin pokazywane będą seriale, które zostaną wybrane przez dzieci w głosowaniu. Specjalny blok programowy potrwa do godziny 22:00.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto w dniach 19-28 sierpnia odwiedzi stronę teletoonplus.pl. Dzieci będą wybierać spośród 30 najpopularniejszych tytułów znanych z anteny teleTOON+. Wśród propozycji poddanych pod głosowanie znajdą się animacje, m.in.: „Smerfy”, „Baranek Shaun”, „Transformers: Rescue Bots”, „Sally Bollywood”, „Titeuf” czy „Mia i ja” oraz takie produkcje fabularne jak: „Mój kumpel anioł”, „Przygody Sary Jane”, „Czarodzieje kontra obcy”, „Sadie J” czy „Jadagrace”. Głosowanie na stronie stacji potrwa aż 10 dni, a uczestnicy zabawy otrzymają pakiet atrakcyjnych upominków od teleTOON+: dzwonki i tapety na telefony komórkowe.

teleTOON+ to interaktywna telewizja skierowana do dzieci w wieku szkolnym, która daje im możliwość decydowania o tym, co oglądają. Widzowie stacji aktywnie uczestniczą w tworzeniu programu kanału głosując co tydzień na „Kreskówkę na życzenie”. Na antenie teleTOON+ można zobaczyć najnowsze seriale animowane z całego świata oraz autorskie magazyny poświęcone m.in. popularnym wśród dzieci dyscyplinom sportu, grom komputerowym czy gotowaniu.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >