ZABAWA TRWA DŁUŻEJ Z TELETOON+

Warszawa, 2013-08-09

Wieczorne pasmo teleTOON+ będzie stanowiło przejście do świata gier komputerowych i nowinek technologicznych, czyli bloku programowego HYPER+, który od września będzie startował o godzinie 22:00. Znajdą się w nim głównie fabularne i animowane seriale z gatunku fantasy. Od 1 września w weekendy o godzinie 21:30 widzowie teleTOON+ będą mogli oglądać składającą się z pięciu sezonów brytyjską produkcję „Przygody Sary Jane”. Serial opowiada o tajemniczym i pełnym niebezpieczeństw świecie zamieszkanym przez ludzi, fantastyczne stwory i kosmitów. To pełna niesamowitych przygód i znakomitych efektów specjalnych produkcja Russella T Daviesa, twórcy kultowego serialu science fiction „Doctor Who”. Z kolei od poniedziałku do piątku o 21:30 pokazywany będzie animowany serial „Tara Duncan”, opowiadający o dziewczynie obdarzonej niezwykłymi mocami.

Stacja teleTOON+ emituje produkcje własne dla młodych fanów gier wideo. Na wrzesień zaplanowano premierę nowego formatu „teleTOON+ Play” oraz nowe odcinki lubianego przez widzów kanału programu „teleTOON+ Gry”. Ponadto widzowie stacji mogą wziąć udział w GRYwalizacji na teletoonplus.pl, gdzie w specjalnej „a{Strefie Gracza}” rywalizują o miano „Gracza Miesiąca”.

Kanał teleTOON+ został uruchomiony w październiku 2011 r. jako następca Zig Zapa i jest kierowany do dzieci w wieku szkolnym. Jego widownia stale rośnie – w pierwszej połowie 2013 roku udział w grupie 4+ wzrósł w porównaniu z rokiem ubiegłym o 23%. Rekordowy okazał się maj oraz czerwiec, w tych miesiącach stacja osiągnęła udziały wyższe o odpowiednio 46% i 60% niż w roku poprzednim.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >