ZOSTAŃ SMERFEM Z TELETOON+ KONKURS Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA SMERFA

Warszawa, 2013-06-26

Z okazji Światowego Dnia Smerfa na fanów serialu, oprócz spotkania ze Smerfami w teleTOON+, czeka wyjątkowy konkurs. Od 27 czerwca każde dziecko może wcielić się w postać swojego ulubionego Smerfa dzięki specjalnej aplikacji internetowej „Smerfotka”. Link do niej znajduje się w zakładce konkursy na teletoonplus.pl. Uczestnicy zabawy mają czas do 22 lipca, aby przygotować stylizacje „na Smerfa” według swojego własnego pomysłu. 50 najbardziej oryginalnych prac zostanie nagrodzonych zestawami smerfnych nagród. Na stronie teletoonplus.pl dostępne będą także kolorowanki, gry on-line ze Smerfami oraz darmowe tapety i wygaszacze, przygotowane specjalnie dla widzów serialu.

O fenomenie Smerfów opowiada Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+: „Smerfy” to jedna z pierwszych zagranicznych animacji, która pojawiła się w polskiej telewizji. Po roku 1987 nie było w Polsce dziecka, które nie kojarzyłoby Smerfa Ważniaka, Smerfetki, Papy Smerfa czy złego czarownika Gargamela i jego kota Klakiera. Powiedzenia znane z serialu, np. „smerfastycznie” czy „smerfujemy”, były chętnie powtarzane przez maluchy, a nawet weszły do ich języka codziennego. W tym czasie powstały liczne piosenki o Smerfach śpiewane m.in. przez Ryszarda Rynkowskiego, Halinę Frąckowiak, Irenę Jarocką czy Jerzego Kryszaka. To wszystko składa się na fenomen Smerfów, dlatego jesteśmy dumni, że na antenie teleTOON+ możemy pokazywać naszym widzom tę kultową produkcję.

W sierpniu w teleTOON+ pojawią się nowe odcinki „Smerfów”, a w kinach odbędzie się premiera filmu „Smerfy 2”. Polska wersja językowa filmu została przygotowana przez znanych aktorów – głosu Smerfetce użyczyła Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant wcieliła się w postać nowej bohaterki Vexy, zaś Gargamelem został Jerzy Stuhr.

„Smerfy”
od poniedziałku do piątku o godz. 10:15 i 17:45
w weekendy 7:35 i 17:30.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >